Duyuru: Windows 10 2009 20H2 AIO Ekim-2020 - 32-64 Bit Türkçe Yayınlandı! İndirmek için Tıklayın.

Hepindir.net Seçtikleri

14
 CCleaner Professional
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 ESET Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2019
 Güncel Ofis Yazılımı

 Adobe Photoshop CC
 Prof. Resim Editörü

 Rufus
 USB İşletim Sistemi Kurma

 IObit Driver Booster
 Driver Güncelleyici

 uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

 Daemon Tools
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat Pro DC
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma
Toplam konu: 361 (+2)
Toplam yorum: 1303
Toplam üye: 771 (+11)
» Hepindir » Yedekleme Programları

R-Tools R-Drive Image 6.3 Build 6307 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 18
R-Tools R-Drive Image 6.3 Build 6307 indir R-Drive Image, bilgisayar dosyalarınızı görüntü dosyaları şeklinde yedeklemek için kullanılacak olan uygulama yazılımının adıdır. Bu yazılım, belgelerinizi ve dosyalarınızı farklı sıkıştırma seviyelerinde yedekleyebilir. Bu ürün ile arzu ettiğiniz dosyaları byte'lık güvenle yedekleyebilirsiniz. Ayrıca önünüzdeki yazılım, Windows işletim sistemi için bir üründür ve Windows'un nerdeyse tüm sürümlerinde kurulabilir ve kullanılabilir.

Aslında, R-Drive Image yazılımı yardımı ile, işletim sistemi çökmesi, virüs saldırısı ya da donanım arızası sebebiyle yoğun veri kaybından sonra sisteminizi bütünüyle ve hızlı bir biçimde kurtarabilirsiniz. Bu yazılımı, aynı ayara sahip bir yazılımı birden fazla bilgisayara yüklemek gibi tekrar eden görevleri hayata geçirmek için de kullanabilirsiniz. Bu şekilde, arzu ettiğiniz yazılımı sadece bir kez kurmanız ve yapılandırmanız gerekecek ve ardından o ürünü yedekleyerek, diğer sistemlerdeki ilgili yazılımı kurtaracaksınız.

Bu yazılımın en önemli özelliklerinden biri, yedeklenmiş belgeleri ve dosyaları kolayca geri yükleme yeteneğidir. Bu ürünün yaratıcıları da uygun bir kullanıcı arayüzü sağlayarak farklı bilgisayar bilgisine sahip tüm insanlar için çalışma şartları sağlamaya çalışmışlardır. Son olarak, bu araçla bazı dosyalarınızı da onarabileceğinize özen gösterilmelidir..

AOMEI Backupper 6.1 All Editions indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 2 - Görüntülenme: 80
AOMEI Backupper 6.1 All Editions indir AOMEI Backupper, sisteminizi yedeklemek için kuvvetli ve kolay bir üründür. Bilgisayar sistemleri herhangi bir zamanda kötü amaçlı yazılımlardan fiziksel çökmelere, hırsızlığa ve daha fazlasına kadar çeşitli tehditlere maruz kalır. Öte yandan, bir bilgisayar sabit diski nerdeyse tüm dijital varlıklarınızdır, bu sebeple bu verilerin güvenli bir kopyasını daima güvenli bir yerde saklamalısınız. Bildiğiniz gibi bunun için birkaç araç var. Bu program ayrıca size yedekleme için gerekli tüm yetenekleri sağlar.

Tek tıklamayla ve birkaç dakika içinde sabit sürücünüzün yedeğini alabilirsiniz. Bu yedekler, görüntü dosyaları olarak kaydedilir. Görüntüleri arzu ettiğiniz zaman inceleyebilirsiniz, bu şekilde bir dosyanın belirli bir sürümüne ihtiyacınız var ise, görüntünün tamamını geri yüklemeden o tek dosyayı çıkarabilirsiniz. Bu ürünün enteresan özelliklerinden biri, önyüklenebilir yedekleme diskleri sağlama olasılığıdır. Bu, sisteminiz herhangi bir sebeple önyükleme yapmasa bile, bu yazılımın kurtarma diskini takarak, sisteminizi birkaç dakika içinde daha sağlıklı bir sürüme geri yükleyebileceğiniz manasına gelir.

KLS Backup Professional 2019 v10.0.2.7 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 24
KLS Backup Professional 2019 v10.0.2.7 indir KLS Backup, yedekleme ve senkronizasyon alanındaki kuvvetli bir yazılımın adıdır. Bu yazılımı kullanarak, verilerinizi ve verilerinizi yedekleme için yerel sürücüler, ağ ve bulut alanında depolayabileceksiniz. Bu yazılım ile bilgilerinizi ve verilerinizi iki şekilde yedekleyebilirsiniz. Verilerinizi ve verilerinizi zip formatında (Zip ya da 7z) ya da sıkıştırma olmadan yedekleyebilirsiniz. Bu yazılımı belgelerinizi yedeklemek için güven duyulan bir araç olarak kullanabilirsiniz.

KLS Backup yazılımı ile dosyalarınız ve klasörleriniz, veritabanları, bulut alanı ve gelen kutunuz gibi belgeleri yedekleyebilirsiniz. Ayrıca bu ürün, arzu ettiğiniz destek sürümünü birkaç dakika içinde bulup geri yüklemenize ve basitçe gelişmiş yönetimi sayesinde size yardımcı olabilir.

Ayrıca bu ürünün fonksiyonları, kullanıcı arayüzünün sadeliğini ve bütünlüğünü içerir. Bu yazılımın kullanıcı arayüzü, kullanıcının ihtiyaç duyduğu her şeyi çok kolay bir çalışma alanında yapmasını sağlar. Ayrıca, bu yazılım tüm Windows işletim sistemleri ile tam uyumludur.

Iperius Backup Full 7.0.8 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 88
Iperius Backup Full 7.0.8 indir Iperius Backup, bulutlu alanlardaki dosyaları yedeklemek için kullanışlı bir yazılımdır. Bilgi depolamanın en iyi ve en güvenli yöntemlerinden biri, Google Drive, Dropbox gibi bulut alanlarındaki önemli dosyaları yedeklemektir. Ancak, bu hesapların her birinde oturum açmak ve verileri senkronize etmek için ayrı programlar kullanmak zaman alıcı bir iştir. Iperius Backup, bu işlemi basitleştirmek için dizayn edilmiştir. Sadece birkaç tıklamayla verilerinizi Google Drive, SkyDrive, Dropbox ve. Gibi bulut depolama alanında depolayabilir ve gerektiğinde verileri kolayca alabilirsiniz.

Tüm sıkıştırma bilgileri AES 256 şifreleme algoritması kullanılarak kodlanır ve dosya kullanımı en aza indirilir. Bu programın diğer bilgi senkronizasyon programlarına kıyasla avantajlarından biri, tüm sürücüyü yedekleme ve kritik durumlarda bu bilgileri geri yükleme gibi büyük Windows yedeklemeleri için özel desteğidir. Bu yazılımın yedekleme hızı çok iyidir ve hızlı bir iletişim hattınız var ise, verileri yedekleme ya da geri yükleme konusunda herhangi bir hız sınırınız olmayacaktır.

Bu program sunucuları yedeklemekte çok kullanışlıdır ve bu sebeple Windows Server 2008 ve 2012 ve üzeri sürümlerde en iyi biçimde çalıştırılabilir. Bu yazılımın ayarları ve yapılandırması çok basittir ve bir dahaki sefere doğru tek bir ayar ile sıfırlamanıza ihtiyaç yoktur. Yedekleme işleminde, bant genişliği tüketimini sınırlama, paralel yedekleme ya da paralel ya da birden fazla sunucuya ve diğer öğelere yedekleme gibi çeşitli özellikler de sağlanır.

GoodSync Enterprise 10.11.9.9 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 115
GoodSync Enterprise 10.11.9.9 Türkçe indir Goodsync Enterprise bilgisayarınızdaki tüm verileri yedeklemenize olanak sağlar. Gelişmiş uygulaması ve Türkçe menüsü ile aktarılan verileri tekrardan bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Resim, film, mp3, dökümanlarınızı yedekleyebilirsiniz. Bu verileri güvenli bir şekilde net depolama alanında tutabilir tekrar aktarım yapabilirsiniz.

Program, 23-05-2020, 02:31 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

Drive SnapShot 1.48.0.18784 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 89
Drive SnapShot 1.48.0.18784 indir Drive SnapShot kelime olarak disk görüntüsü anlamına gelmekte. Drive SnapShot yazılımı sayesinde bilgisayarınızın anlık sistem görüntüsünü alabilir ve daha sonra tekrar geri yüklemek için kullanabilirsiniz. Yazılım bir disk yedekleme programıdır. Özel teknolojisi sayesinde disk çalışır durumda iken imajını alabilir ve yedekleyebilirsiniz. FAT / NTFS diskleri desteklediği gibi kolay ve kapsamlı bir arayüzü olduğundan zorlanmayacaksınız. Drive SnapShot kendi başına bir sanal sürücü oluşturabilir ve dosyaları buraya aktarabilir.
Sitemizde yayınlanan içeriğin hiçbiri sunucumuzda barınmamaktadır. Hak sahibinin talebi doğrultusunda konu yayından kaldırılacaktır.
© 2020 | Hepindir.net v.1.1.9 | Sitemap | İstatistikler | Son Yorumlar | Üye Ol | Mobil Versiyon | İletişim
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer saglayıcı`olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site sahibinin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlüğüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır`prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, admin@hepindir.net e-mail adresinden bize ulaşabilirler. Ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılıcaktır.

Sitede bulunan full programlar ve oyunlar tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.