Duyuru: Windows 10 2009 20H2 AIO Ekim-2020 - 32-64 Bit Türkçe Yayınlandı! İndirmek için Tıklayın.

Hepindir.net Seçtikleri

14
 CCleaner Professional
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 ESET Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2019
 Güncel Ofis Yazılımı

 Adobe Photoshop CC
 Prof. Resim Editörü

 Rufus
 USB İşletim Sistemi Kurma

 IObit Driver Booster
 Driver Güncelleyici

 uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

 Daemon Tools
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat Pro DC
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma
Toplam konu: 361 (+2)
Toplam yorum: 1303
Toplam üye: 771 (+11)
» Hepindir » Video Editörleri

FXhome HitFilm Pro v12.2.8707.7201 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 7
FXhome HitFilm Pro v12.2.8707.7201 indir FXhome HitFilm Pro, film yapımı ve film ve video düzenleme meslekleri için uygun olan kuvvetli ve oldukça uzman film düzenleme araçları, uzman video efektleri ve 3D kombinasyonları koleksiyonunun adıdır. Gerçek bir film yapımcısının ihtiyaç duyduğu her şey bir yazılım şeklinde toplanır. Destansı bir film yapmayı mı planlıyorsunuz? HitFilm, sanat eserlerinizi ve zihninizi oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size verir. HitFilm'in yardımı ile kendi grafik başlıklarınızı oluşturabilir ve güzel animasyonları canlandırabilirsiniz. HitFilm Pro, kendi beyin fırtınası fikirlerinizi yaratma hırslarınızı sınırlayan her şeyi bir yana bırakın, serbest çalışan bir film yapımcısı olarak ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size tek bir yazılım paketinde sunar! Çünkü HitFilm Pro tüm sınırlamaları aşabilir.

AVS Video ReMaker 6.4.3.247 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 81
AVS Video ReMaker 6.4.3.247 indir AVS Video ReMaker, videoyu dönüştürmeden düzenleme yapabilen harikulade bir yazılım. Videonuz üzerinde hiçbir kalite kaybı yaşamadan düzenleme yapabilir, efektler ile canlandırabilir, yazı veya filigranlar ekleyebilirsiniz. MPEG, AVI, DVD, Blu-ray ve WMV dahil tüm platformlara destek sunar, ayrıca tüm video uzantılarını destekler. 3GP uzantılı mobil telefonlara özel dandik kalitede videolar vardır bilirsiniz. AVS Video ReMaker 3GP dosyalarını dahil düzenleyebiliyor. Ayrıca yine AVS Video ReMaker ile web kameranızdan video kaydı yapabiliyorsunuz.

Program, Dün, 14:53 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

AVS Video Editor 9.4.3.372 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 100
AVS Video Editor 9.4.3.372 indir AVS Video Editor, video dosyalarını düzenlemek için gelişmiş bir editördür. Bu program sayesinde video, efekt, DVD yazmak, çok çeşitli formatlara video aktarmak, iPod, PSP, cep telefonları ve diğer taşınabilir cihazlara video dönüştürmek mümkün. Program 200'den fazla efekt, yüksek nitelikli slayt gösterileri ve videolar oluşturmanıza izin veren çok sayıda filtre ve geçişe sahiptir. Otomatik Sahne Tanılama Algoritması, kesme ve film kompozisyonuyla ilgili hataları hızlı bir biçimde tespit etmenize ve düzeltmenize olanak tanır.

Güzel AVS Video Editor arayüzü, programın özelliklerini hızlı bir biçimde anlamanıza olanak tanır. Uygulamanın ekranlarının hayranları rahat, yalnızca tek bir tıklama ile yapabileceğiniz uygulamanın görünümünü güzelleştirmek için bir dizi renk şeması var. Videolarınızı kolayca düzenleyin ve istediğiniz biçimde kaydedin. Ayrıca, dosyayı bütünüyle kaydederken, çeşitli video ve ses parametrelerini değiştirmek mümkündür. Program ayrıca ses karıştırmanıza ve düzenlemenize izin veren yerleşik bir ses düzenleyiciye sahiptir.

Program, Dün, 14:49 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

Movavi Video Suite 21.0.1 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 4 - Görüntülenme: 127
Movavi Video Suite 21.0.1 Türkçe indir Movavi Video Suite, evinizde çok fazla bilgi ve tecrübe olmadan video ve video slayt gösterileri oluşturmanıza izin veren eksiksiz bir video yapma yazılımıdır. Müzik, metin başlıkları, görsel efektler ve geçişleri birleştirerek videolarla her şeyi yapabilirsiniz. Video yapmanın beraberinde, yazılım diğer faydalı programları da içerir: 180 farklı formatı destekleyen video formatlarını dönüştürmek için bir araç, CD ve DVD yazmak için bir araç, analog videoları dijitalleştirmek için özel bir program ve daha fazlası. Movavi Video Suite ile video yapmak eğlenceli bir eğlencedir.

Program, 20-10-2020, 13:45 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

Corel VideoStudio Ultimate 2020 v23.1.0.481 + İçerik Paketi indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 5 - Görüntülenme: 193
Corel VideoStudio Ultimate 2020 v23.1.0.481 + İçerik Paketi indir Corel VideoStudio Ultimate, video tasarlamak ve düzenlemek için kuvvetli bir yazılımdır.Her zaman film yapmak için bir tutkunuz var ise, kesinlikle Yolid yazılımını kullanacaksınız, bu yazılımdan video indirebileceğiniz kolay ve kuvvetli bir programdır. HD'yi destekler ve uzman film yapımı ve slayt gösterisi için gerekli araçları sağlar. Corel yazılımı, film yapımcılığı alanındaki en kuvvetli ve tanınmış yazılımlardan birisidir.Şüphesiz, bu program uzman film yapımcıları için ilk seçenek olarak kabul edilebilir.Bu yazılımın en son sürümü, her çeşit filmi tam olarak destekliyor. Gelişmiş kameralar videolarınızı düzenleyebilir ve düzenleyebilir, hataları düzeltebilir ve her çeşit güzel efektten oluşan büyük bir kütüphane ile en uzman videoları karıştırmanıza, düzenlemenize ve oluşturmanıza olanak tanır.

Corel VideoStudio Ultimate, yaratıcı film araçları, film düzenleme özellikleri ve gelişmiş tasarım menüleri gibi uzman film düzenleme için pek çok özellik sunar. Eşekte, çıktınızı DVD'lerde ve Blu-ray Disklerde, AVCHD'de, cep telefonlarında ve iPhone'larda vb. Paylaşabilir ve herkezin görmesi için direk olarak YouTube'a yükleyebilirsiniz.

Program, 19-10-2020, 15:01 saatinde Qwerty tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

VideoProc 3.9 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 85
VideoProc 3.9 indir VideoProc, video dosyalarını düzenlemek, kırpmak, birleştirmek, dönüştürmek ve sıkıştırmak için tasarımı yapılmış kuvvetli bir video işleme yazılımıdır. Bu yazılım, UHD videoları dönüştürmenin beraberinde, videoları düzenleme imkanıyla beraber indirmek için başka araçlara sahiptir ve SD, HD ve 4K video dosyalarının düzeltilmesi üstünde tam kontrol sağlar. Seviye-3 donanım hızlandırma teknolojisini kullanan bu yazılım, film kodlama ve kod çözme için Intel QSV, NVIDIA CUDA / NVENC ve AMD donanımının maksimum gücünü kullanır ve ortalama olarak video işleme işlemi, 64 kat daha hızlıdır. Gerçek zamanlı mod gerçekleştirir.

VideoProc yazılımı, GoPro, DJI, 4K kameralar tarafından kaydedilen büyük dosyaları düzenlemek için gelişmiş özelliklere sahiptir ve ayrıca stabilize etme, gürültüyü azaltma, filtreler uygulama, yeniden boyutlandırma, ayırma ve altyazı ekleme imkanı sağlar. Bu yazılımı HEVC / H.264 videolarını kodlamak ve video, ses ve DVD dosyalarını çeşitli formatlara dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Yazılım, MKV, MP4, M4A, MP3 gibi formatları destekler ve ayrıca ekrandan ya da web kamerasından video kaydetmenizi sağlar.

Program, 15-10-2020, 13:07 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

Movavi Video Editor Plus 21.0.0 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 124
Movavi Video Editor Plus 21.0.0 Türkçe indir Movavi Video Editor, video dosyalarını düzenlemek için basit ve kuvvetli bir yazılımdır. Bu Windows uygulaması ile ham kliplerinizi ve video kliplerinizi manuel olarak sürükleyip bırakabilir ve üzerlerinde çeşitli şeyler yapabilirsiniz. Örneğin, farklı parçaları bir araya getirin, bir video parçasını farklı parçalara kesin, filmin belirli parçalarını kesin, sansürleyin, güzelliğini ikiye katlamak için farklı efektler ekleyin, arka plan müziği koyun, Filmde çeşitli stiller ve temalarla farklı başlıklar ve makaleler koyun, en sevdiğiniz ve en sevdiğiniz sanat kliplerini videonun yerine ve diğer pek çok ortak eyleme koyun.

Program, 7-10-2020, 17:14 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

Wondershare Filmora 9.6.1.6 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 4 - Görüntülenme: 201
Wondershare Filmora 9.6.1.6 Türkçe indir Wondershare Filmora, video düzenleme programları arasında en iyi olmayı amaçlayan bir video editör yazılımıdır. İçerisinde onlarca filtre, element, müzik kütüphanesi ve metin efekti barındıran Wondershare Filmora ile kişisel videolar veya efektif profesyonel videolar hazırlanabilir. Yüzü aşkın görsel video efekti ile hayal dünyanızı videolara yansıtabilirsiniz. Hız kontrolü yapabilir, videolara slow-motion adı verilen efektler verebilirsiniz. HD video desteği bulunur. Temel ve ileri düzey kullanıcılara hitap eder.

Program, 25-09-2020, 20:22 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

DaVinci Resolve Studio 16.2.7.010

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 61
DaVinci Resolve Studio 16.2.7.010 Davinci Resolve, renk düzeltmeye odaklanarak video dosyalarını düzenlemek için benzersiz ve uzman bir yazılımdır. İlk adımda, bu program, editörlerin tüm düzenleme ihtiyaçlarını karşılayan eksiksiz pek çok Türkçe editördür. Genel düzenleme yeteneklerine ilave olarak, bu program hemde filmlerin uzman renk düzeltmesi için çok ayrıntılı ve eksiksiz yetenekler sunar. Aslında bu ürünle, video renk düzeltme alanında da liderlerden bir tanesi olan eksiksiz bir editörünüz var.

Bu yazılım yüksek derecede esnekliğe sahiptir ve Hollywood gibi çok büyük bir üretim hattına kadar küçük bir düzenleme stüdyosunda kolayca kullanılabilir. Bu programın yetenekleri, kullanılan araçların yaratıcılığı, uygun uyumluluğu, hız ve görüntülerle çalışmaya uygun düzenleme araçları ve renk düzeltme gibi çeşitli açılardan tartışılabilir. Ancak kesin olan şey, bu ürünü kullanıcıların farklı gereksinimlerine göre uyarlayabilmesidir. Bu program pek çok ünlü Hollywood filminde kullanılmış ve bu onun pratik yeteneklerini göstermektedir.

Davinci Resolve, 70'den fazla farklı özelliğiyle film kurgu alanındaki kurgucuların tüm kurgu ihtiyaçlarını karşılıyor. Ayrıca ekip çalışması için bu programda çeşitli yetenekler sağlanmıştır, bu şekilde büyük ve karmaşık projelerde ekip işbirliği mümkündür. Bu program güzel ve kullanışlı bir grafik arayüze sahip ve verimliliği korurken, kullanıcılar için güzel bir ortam sağlamaya çalışmıştır.

NewBlueFX Titler Pro 7 Ultimate 7.3.200903 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 62
NewBlueFX Titler Pro 7 Ultimate 7.3.200903 indir NewBlueFX Titler Pro Videolarınızda 2D ve 3D metin yaratmak için verimli yazılım. Bu program özel olarak videoya yazı eklemek için yapıldığından onunla çalışmak çok kolaydır ve bu iş için gerekli tüm imkanlar düşünülmüştür. Bu programı kullanarak çeşitli statik ve dinamik başlıkların beraberinde 3B grafikler ve animasyonlar oluşturmak çok fazla beceri gerektirmez. Tüm makaleleri farklı bölümlere sürükleyerek taşıyabilirsiniz. Bu yazılımın iyi özelliklerinden biri, başlıklar arasında hızlı bir biçimde yönetme ve geçiş yapma ve renklerini değiştirme ve hızlı bir biçimde yeniden tasarlama becerisidir. Her bir başlığın parlaklığını ve animasyon türünü zevkinize göre değiştirebilirsiniz.

Bu program, biraz yaratıcılıkla birkaç dakika içinde istediğinizi elde edebileceğiniz 200'den fazla farklı stil ve şablona sahiptir. İstenilen düzenlemeyi tasarlayıp uyguladıktan sonra değişiklikleri anında görebilir ve nihai sonucu görebilirsiniz. Bu yazılımda, After Effects'te de bulunan kayma hareketleri ve ışıklı makaleler gibi çekici animasyonlar hizmetinizdedir. NewBlueFX Titler ile kalite kaybı olmadan her çeşit HD, 4k ve hatta 8k video üstünde çalışabilirsiniz. Aslında, bu program çözünürlükten bağımsızdır ve herhangi bir çözünürlükte herhangi bir videoyla çalışabilir. Hatta Photoshop (PSD) dosyalarını ya da EPS vektör görüntülerini projeye içe aktarabilirsiniz. Animasyonlar meydana getirirken, birer birer karelere ayrı efektler uygulayabilirsiniz.
Sitemizde yayınlanan içeriğin hiçbiri sunucumuzda barınmamaktadır. Hak sahibinin talebi doğrultusunda konu yayından kaldırılacaktır.
© 2020 | Hepindir.net v.1.1.9 | Sitemap | İstatistikler | Son Yorumlar | Üye Ol | Mobil Versiyon | İletişim
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer saglayıcı`olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site sahibinin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlüğüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır`prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, admin@hepindir.net e-mail adresinden bize ulaşabilirler. Ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılıcaktır.

Sitede bulunan full programlar ve oyunlar tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.