Giriş
Kapat

VirtualBox 2020 Build Türkçe Full İndir

Araçlar - Çeşitli

VirtualBox 2020 Build Türkçe Full İndir
Sanal işletim sistemi yapabilmeniz için gerekli olan yazılımdır.Türkçe dil içerikli olduğu için kullanımı çok basit ve ücretsizdir. Bilgisayarda birden fazla sanal işletim sistem kurmak isteyen kullanıcılar için yeterli olan tek programdır.Sanal işletim sisteminizde hdd ,ram ve işlemci derecelendirme ayırma kısımlarını da yapabilirsiniz. Program kurulduğunda menü kısmından istediğiniz işletim sistemini seçiyorsunuz.Bu bilgisayarda ne kadar ram işlemci ve hdd kullanmak istediğinizi belirtiyorsunuz.Windows bilgisayarınıza linux ,xp gibi ya da farklı versiyonları kurabilirsiniz.En başta söylediğimiz gibi sistem türkçe ve kullanımı çok basit tek link üzerinden hepindir kullanıcılarına özel indirebilirsiniz.

Total Doc Converter Full Sürüm indir

PDF Araçları

Total Doc Converter Full Sürüm indir
Total Doc Converter, dosya içeriklerinizi (Word, Doc, DocX, DocM, RTF, RVF ya da TXT dosyaları) istediğiniz adet de HTML, PDF, XLS, JPG, TIFF sürümlerine çevirmeyi başaran muazzam bir programdır.Program tasarımı çok basit bir kullanıma sahiptir. Bu sayede kullanıcılar rahatlıkla istediği formata çevirebiliyorlar. Total Doc Converter, komut satır özelliğiyle çalıştırabilirsiniz. Total Doc Converter kullanmanızla beraber hem zamandan tasarruf edersiniz hem de sorunsuz çözümler üretisiniz: Program üzerinden 3 farklı tuşa basarak istediğiniz onlarca farklı formata çevirebilirsiniz. Total Doc Converter dosya üzerinden kullanılır. Buna bağlı olarak kullandığınız dosyaya müdahale etme gereksinimi duymadan direk yeni bir kopya da alabilirsiniz.

SolidWorks 2021 Full Premium İndir

Grafik ve Fotoğraf Programları

SolidWorks 2021 Full Premium İndir
SolidWorks yazılımı 2021 ve 2020 sürümü güncelleştirilerek son sürüm olarak hazırlanmıştır.Türkçe dil yapısına ek olarak İngilizce almanca gibi bir çok farklı dil içeriğinde yer almaktadır. SolidWorks 2021 yazılımı sadece 64 bit işletim sistemlerine uyumlu olarak açılmaktadır.Turbobit kullanıcılarına özel olarak tek link olarak tek tıkla indirebilirsiniz.

Windows Loader Full indir

Aktivasyon ve Etkinleştirme

Windows Loader Full indir
Windows Loader programı windows 7 işletim sistemini aktive etmeniz için kullanabileceğiniz program olmaktadır. Kullanımı çok basit sadece tek bir tuşa basarak lisanslama yapılmaktadır.Windows Kullanımı oldukça basit olup windows 7 32 bit ve 64 bit sistemler için tek tuşa basarak otomatik olarak lisanslama yapıyor.Windows 7 işletim sistemi biliyorsunuz kurulduğunda 30 gün kullandırıyor ve bu süre sonunda otomatik lisans ister yoksa işletim sistemini kullanamazsınız. Ancak bu işler için windows loader programı tek tuşla işletim sisteminizi günceller.

Kaspersky Son Sürüm Keyler ( Sürekli Güncel )

Aktivasyon ve Etkinleştirme

Kaspersky Son Sürüm Keyler ( Sürekli Güncel )
Kaspersky antivirüs programında kullanmanız için sürekli trial reset keyleri sunuyoruz.Bu sayede antivirüs programınız sürekli güncel olarak kalacak. Kaspersky trial reset yazılım sayesinde ; Kaspersky Antivirüs, Kaspersky internet security ve Kaspersky Total Security yazılımlarını sürekli olarak sıfırlayabileceksiniz. Veya isterseniz antivirüs programını lisanslayabileceksiniz.

Screenpresso 1.7.15.0 Full İndir

Grafik ve Fotoğraf Programları

Screenpresso 1.7.15.0 Full İndir
Screenpresso Programı Nedir ve Nasıl Kullanılır ? Screenpresso programı sayesinde bilgisayarınızın ekran görüntüsünün fotoğrafını çekebilirsiniz ve istediğiniz gibi üzerinden düzenleme yapabilirsiniz.Sadece fotoğraf değil anlık olarak video kaydı da alabilirsiniz .Bu programın kullanımı çok basit ve Türkçe arayüz olduğu için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.Ekran kaydı ya da resmi seçmek için istediğiniz alanı seçebiliyorsunuz bu sayede istemediğiniz alanlar görünmez .

1CLICK DVD Converter 3.2.1.6 Full indir

Dönüştürücü - Converter

1CLICK DVD Converter 3.2.1.6 Full indir
Dvd ve Cd Dönüştücü programı. Kullanımı çok basit bir şekilde olmaktadır. Cd/ dvd yazmak istediğiniz dosyayı rahatlıkla dönüştürebilirsiniz.Basitlik üzerine tasarlanan bu programda yazmak istediğiniz dosyayı gösterip başlat tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Kullanımı çok basit , eğer bunu kullanamıyorsanız acilen bilgisayar eğitimi almalısınız . ( tavsiye edilir ) PRx özelliği sayesinde hata durumlarında kendisi otomatik olarak düzenliyor ve dvd hata payı 0 a düşürerek yazdırma işlemini tamamlıyor. Dvd için tüm favori formatları kullanabilirsiniz.Film program gibi yüklemeleri otomatik olarak kendisi tahmin eder sizin sadece Start tuşuna basmanız yeterli olur. Siz cd ‘ yi koyun bırakın o yazar

Epubor Ultimate Converter 3.0.12.1028 Türkçe ve İngilizce

Dönüştürücü - Converter

Epubor Ultimate Converter 3.0.12.1028 Türkçe ve İngilizce
E-Kitap okuyanlar için mükemmel dönüştürme programıdır. Program iki türde kullanılabilir.Birincisi EPUB, PDF, AZW, AZW1, AZW3, AZW4, Mobi, PRC, TPZ, Topaz, TXT ve HTML uzantısında olan bütün dosyaları PUB, Mobi ve PDF türüne çevirerek kullanabilirsiniz. 2. Özelliği de amazon Barnes & Noble Nook , Sony, Kono , Lulu ve Google play benzerlerinde ki firmalardan satın aldığınız korumalı kitapların korumasını da kaldırabilirsiniz. Bu sayede kitaplarınızı istediğiniz gibi kullanırsınız. Dönüşüm işlemleriniz hazır kayıtlı olmaktadır. Alt kısımda cihaz türü ve dosya türünü seçmeniz yeterli olacaktır. Son olarak Türkçe içerikli veya özel karaker gerektiren bir kitap çevireceksiniz üst menü Tools > Sets Book's Language alanından dil seçimi yapmayı unutmayın. Program arayüzü ingilizce, almanca, italyanca, fransızca, ispanyolca ve flemenkçe kullanılabilmektedir.

American Truck Simulator - Full indir

Strateji Oyunları

American Truck Simulator - Full indir
American Truck Simulator oyununu kim sevmez ki ? Biz bu soruya cevap bile vermek istemiyoruz bu yüzden değerli kullanıcılarımız için tek link American Truck Simulator oyununu indirme imkanı sağlıyoruz. Sizde oynadıkça bize teşekkür ederseniz çok seviniriz. Oyun sorunsuz test edilerek yüklenmiştir , öncelikle 1-2 sevkiyat yaptık sonra aklımıza upload etmek gelince hemen bu konuyu açtım.

CoolUtils PDF Combine Pro 4.2.0.46 Türkçe ve İngilizce

PDF Araçları

CoolUtils PDF Combine Pro 4.2.0.46 Türkçe ve İngilizce
Pdf düzenleme ve birleştirme programıdır. CoolUtils PDF Combine programı sayesinde pdf ile alakalı tüm işlemleri yapabilirsiniz. Parça halinde olarak dağılan pdflerinizi kolay bir şekilde düzeltebilirsiniz. eKitap banka dekontları faturalarınız gibi aklınıza gelen tüm pdf dosyalarını düzenli olarak tek seferde yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra Word, XLS, RTF, TXT, TIFF, JPEG içeriklerini de koyabilirsiniz.
Önceki Sonraki

Menü