Duyuru: Windows 10 2009 20H2 AIO Ekim-2020 - 32-64 Bit Türkçe Yayınlandı! İndirmek için Tıklayın.

Hepindir.net Seçtikleri

14
 CCleaner Professional
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 ESET Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2019
 Güncel Ofis Yazılımı

 Adobe Photoshop CC
 Prof. Resim Editörü

 Rufus
 USB İşletim Sistemi Kurma

 IObit Driver Booster
 Driver Güncelleyici

 uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

 Daemon Tools
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat Pro DC
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma
Toplam konu: 361 (+2)
Toplam yorum: 1305
Toplam üye: 773 (+13)
» Hepindir » İnternet Araçları

Internet Download Manager 6.38 Build 9 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 25 - Görüntülenme: 848
Internet Download Manager 6.38 Build 9 Türkçe indir İnternet download manager dosya indirme programıdır. Oldukça sade ve basit bir arayüzü vardır. Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanmak mümkündür. Programın kısaca adı idm 'dir. Program internet hızınızı sonuna kadar kullanır. Tarayıcı üzerinden yapılan indirmelere oranla daha iyi verim almak mümkündür. Bunun yanı sıra turbobit, letitbit ya da benzeri dosya paylaşım sitelerinde premium hesabınız bulunuyorsa bu program olmazsa olmazdır. Oldukça popüler bir programdır.

Program, Bugün, 05:22 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

TeamViewer 15.11.6 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 25
TeamViewer 15.11.6 Türkçe indir TeamViewer, bilgisayarınıza İnternet aracılığı ile her yerden erişmenizi sağlamayı başaran kuvvetli bir yazılımdır (uzaktan erişim). Elbette, bu özelliği kullanmak için TeamViewer yazılımının hem kaynak hem de hedef bilgisayarlara yüklenmesi gerekir. TeamViewer yazılımı nedir? Bu yazılımla, masaüstüne erişebilir ve bilgisayarı uzaktan kontrol edebilir, dosyaları taşıyabilir, sohbet edebilir, hedef bilgisayarı onarabilir ve sorun giderebilir ya da hedef bilgisayar ortamında bir şey görüntüleyebilirsiniz.

TeamViewer'ı arkadaşlarınızın ve tanıdıklarınızın problemlerini uzak bilgisayarları ile çözmek, diğer bir kişinin bilgisayarında uzaktan sunum sağlamak ve ayrıca iki bilgisayar arasında dosya transferi yapabilmek için kullanabilirsiniz. TeamViewer programını tanıdıklarınızı kontrol etmek ya da masaüstünüzü onlara göstermek için de kullanabilirsiniz. Veya masaüstünüzü başkalarına göstermeden ve masaüstlerini görüntülemeden dosyaları aktarın. Bu şekilde iki bilgisayar arasında oluşturulan iletişim bütünüyle şifreli ve güvenlidir.

Freemake Video Converter 4.1.11.95 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 100
Freemake Video Converter 4.1.11.95 indir Freemake Video Converter, çok amaçlı bir medya programıdır. Bu yazılım ile kendi slatylarınızı oluşturabilecek, online sitelerden videolar indirebilecek, video ve ses dönüştürebilecek, DVD/CD/Blu-ray diskler yazdırabilecek ve video düzenleyebileceksiniz. Bu saydıklarımı yapmak için sadece Freemake Video Converter programı yeterli oluyor. Ayrıca içerisindeki tarayıcı eklentisi sayesinde internetten video ve müziklerinizi kolaylıkla indirebiliyorsunuz.

Program, 27-10-2020, 18:29 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

Mozilla Firefox 82.0.1 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 144
Mozilla Firefox 82.0.1 Türkçe indir Mozilla Vakfı'ndaki Firefox projesi öncelikle Eylül 2002'de Phoenix adı altında başlatıldı ve daha sonra Mayıs 2003'te Phoenix adının aynı addaki şirketle eş anlamlı olması sebebiyle Firebird olarak yeniden adlandırıldı. Bu adın ömrü, aynı ada sahip bir veritabanı projesinin varlığı sebebiyle uzun değildi ve son olarak 9 Şubat 2004'te, 0.8 sürümünün yayınlanmasıyla beraber, Firefox (Firefox) adı tercih edildi ve sonlandırıldı.

Firefox kısa zaman içinde en popüler tarayıcı oldu ve pek çok kullanıcıyı çekti. Yüksek sayfa yükleme hızı, ayrı sekmeler yerine sekmelerin değiştirilmesi (Sekmeli Tarama), işlevsel eklentiler ve benzeri, Firefox'u uzun süreden beri en popüler tarayıcı alanlarından biri yapan özelliklerden bazılarıydı.

Program, 27-10-2020, 16:26 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

Skype 8.65.0.78 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 81
Skype 8.65.0.78 Türkçe indir Skype, kullanıcının İnternet Protokolü üzerinden sesli arama yapmasını sağlamayı başaran bir uygulama yazılımıdır. Skype kullanıcıları arasındaki telefon ve video görüşmeleri bütünüyle ücretsizdir ve sabit hatları ve cep telefonlarını aramak için kontör satın almanız gerekir. Ayrıca anlık mesajlaşma, dosya aktarımı, video konferans ve sesli posta gibi çeşitli başka özellikler de sunar.

Skype, İsveç'ten Nicholas Zenstrom ve Danimarka'dan Janus Fries tarafından oluşturulan Eşler Arası bir ağdır. İkili daha önce Kazaa adında bir dosya paylaşım ağı kurmak için beraber çalıştılar. Skype, 2009'un sonunda 500 milyondan fazla kullanıcıya sahipti.

Ağın sponsoru Skype Group, 2005 senesinde ebay tarafından satın alındı ​​ve Microsoft, Skype'ı 2011 senesinde 8.5 milyar dolara satın aldı. Şirketin genel merkezi Lüksemburg'dadır ve Londra, Paris, Tallinn ve Prag'da şubeleri bulunur.

Program, 24-10-2020, 02:34 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

qBittorrent 4.3.0.1 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 21
qBittorrent 4.3.0.1 indir QBittorrent, açık kaynaklı bir BitTorrent istemci uygulaması ve yazılımıdır. Bu yazılım, aynı anda birden çok torrent dosyası indirmenize ya da bunları Bittorrent ağında paylaşmanıza olanak tanır. Listede çok sayıda dosya var ise, bir dosyayı indirmek için gerekli olan süre büyük oranda daha uzun olabilir. Dosyaları ad, boyut, indirme durumu ve indirme hızıyla beraber bir listede görüntüleyebilir ya da sağ tıklayarak başka sütunlar ekleyebilirsiniz. QBittorrent yazılımı C ++ programlama dilinde yazılmıştır ve sonuç olarak yerel bir yazılım olarak adlandırılabilir.

4K Video Downloader 4.13.3.3870 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 98
4K Video Downloader 4.13.3.3870 Türkçe indir 4k Video Downloader kullanımı kolay ve basit YouTube video indirme programlarından bir tanesi. Sadece YouTube videoları değil Vimeo ve Dailymotion videolarını da indirme olanağı sağlıyor. Videoları indirmek için videonun adresini kopyaladıktan sonra “Paste URL” tuşuna basmanız indirmenin başlaması için yeterli durumda.

Program, 21-10-2020, 20:19 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

FileZilla Client 3.51.0 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 56
FileZilla Client 3.51.0 Türkçe indir FileZilla, çoğu zaman web yöneticileri tarafından kullanılan en yüksek nitelikli FTP dosya aktarım yazılımlarından birisidir. Yerleşik yönlendirme tabloları ile bu yazılım, daha iyi bir hızda daha iyi yollar belirleyerek dosyaları İnternet sunucuları arasında taşıyabilir. FileZilla, kaynak kodunun bedava dağıttığı ve internette (açık kaynak) mevcut olması sebebiyle, sunucularınızdaki FTP hesaplarınızın güvenliği ve korunması açısından bütünüyle güvenilirdir. Elbette bu yazılım, az sayıda uygulamaya sahip olan FTP'nin beraberinde diğer dosya aktarım protokollerini de desteklemektedir. Burada bu yazılımın İstemci sürümünü tanıtıyoruz ve yalnızca Windows altında olan Sunucu sürümü de mevcut ve kullanılabilir.

Program, 21-10-2020, 20:14 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

Opera 72.0.3815.186 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 110
Opera 72.0.3815.186 Türkçe indir Opera, Opera Software tarafından geliştirilen 300 milyondan fazla kullanıcısı olan bedava dağıttığı, web tabanlı bir web tarayıcısı ve web uygulamasıdır. Tarayıcı, web'e göz atma, e-posta alma ve gönderme, iletişim yönetimi, çevrimiçi sohbet, BitTorrent sözleşmesi üzerinden yükleme ve web beslemelerini okuma gibi genel İnternet uygulamaları için kullanılır. Opera, PC'lerde, cep telefonlarında ve tabletlerde bedava dağıttığı olarak kullanılabilir.

Opera'nın ana bileşenleri, sekmelere, küçük ve büyük sayfa büyütme özelliklerine, çeşitli fare işaretçisi şekillerine ve entegre bir yük yönetimi bölümüne dayanan incelemelerdir. Güvenlik açısından Opera, kimlik avı saldırılarına ve solucanlar ya da bilgisayar Truva atları gibi kötü amaçlı yazılım programlarına karşı dahili bir muhafaza etmeye ve web sitelerine göz atarken ve çerez siteleri gibi kişisel bilgileri kaldırırken güvenliğe sahip olma yeteneğine sahiptir.

Program, 29-10-2020, 16:23 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

Adobe Flash Player 32.00.445 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 4 - Görüntülenme: 277
Adobe Flash Player 32.00.445 indir Flash teknolojisi artık eskisi kadar popüler olmasa da, yine de internet siteleri, banner reklamlar ve daha fazlasını tasarlamak için kullanılıyor. Flash tarafından oluşturulan parçaları görüntülemek için Adobe'nin Adobe Flash Player adı verilen çeşitli işletim sistemleri ve tarayıcıları için sağlamış olduğu bir flash oynatıcıya ihtiyacımız var. Swf dosyalarını görüntülemek için, bu eklentileri yükledikten sonra Internet tarayıcınızda açabilirsiniz, böylelikle doğru bir biçimde görüntüleyebilirsiniz.

Program, 13-10-2020, 12:57 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

Sitemizde yayınlanan içeriğin hiçbiri sunucumuzda barınmamaktadır. Hak sahibinin talebi doğrultusunda konu yayından kaldırılacaktır.
© 2020 | Hepindir.net v.1.1.9 | Sitemap | İstatistikler | Son Yorumlar | Üye Ol | Mobil Versiyon | İletişim
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer saglayıcı`olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site sahibinin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlüğüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır`prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, admin@hepindir.net e-mail adresinden bize ulaşabilirler. Ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılıcaktır.

Sitede bulunan full programlar ve oyunlar tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.