Dosyaların RAR şifresi: www.hepindir.net

Hepindir.net Seçtikleri

 CCleaner
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 ESET Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2019
 Güncel Ofis Yazılımı

 Adobe Photoshop CC
 Prof. Resim Editörü

 Rufus
 USB İşletim Sistemi Kurma

 IObit Driver Booster
 Driver Güncelleyici

 uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

 Daemon Tools
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat Pro DC
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma


Şuradasınız: Hepindir » Grafik ve Fotoğraf Programları

Grafik ve Fotoğraf Programları


Grafik ile ilgili programları bulabileceğiniz bölümdür.
Görüntülenme: 42 | Eklenme Tarihi: 14-06-2020, 21:55

Simlab Composer 10.6 indir SimLab Composer, çeşitli sahnelerin üç boyutlu ve realist tasarımı için çok yönlü bir yazılımdır. Program, kullanıcıların bu yazılımdaki araçları basit ve karmaşık ve karmaşık sahnelerden tasarlamak için kullanabileceği realist sahneler ve fiziksel nesnelerin tasarımı için entegre bir grafik ortamına sahiptir. Bu programın enteresan özelliklerinden biri 3D pdf dosyaları oluşturma ve paylaşma yeteneğidir. Ayrıca, kullanıcılar 3D sahneleri WebGL ya da Android ve iPad platformlarında geçici olarak paylaşabilirler. Bu program değişiklikleri anında gerçekleştirebiliyor ve canlı yayınlayabiliyor ve arzu ettiğiniz zaman nihai modele erişebileceksiniz. Bu araç ayrıca özel animasyon yazılımında kullanılabilecek güzel animasyonlar oluşturmanıza olanak tanır. Bu yazılımda üretilen modeller diğer ilgili yazılımlarda kullanılabilir. Bu ürünün geliştirme ekibi, düşük nitelikli çıktıların anlaşılması
Görüntülenme: 29 | Eklenme Tarihi: 4-06-2020, 21:49

Blender 2.83 indir Blender, dinamik ve yaratıcı sanat eserleri oluşturmanıza izin veren 3D modelleme, oluşturma ve animasyon için ücretsiz bir yazılımdır. Bu yazılım Maya ve 3D Studio Max yazılımı için uygun ve hafif bir seçenektir ve açık kaynak olarak sağlanmıştır. Blender, gelişmiş animasyonlar yaratmak için birden çok ceza oluşturma gibi basit görevler için uygun animasyonlar yaratmak için kuvvetli bir araç setine sahiptir. Blender yazılımı, yukarıdaki realist ve çarpıcı renderleri sunan kuvvetli bir oluşturma motoru içerir. Birçok sanatçı bu yazılımı filmler ve profesyonel animasyonlar yapabilmek için kullanıyor ve şimdiye kadar bu eserlerin çoğu çeşitli ödüller kazandı. Güçlü blender araçları ile modelleme ve şekillendirme çok basittir ve gelişmiş görsel efektler oluşturmanıza izin verir. Blender yazılımı çekici bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve diğer grafik yazılımlarıyla uyumludur.
Görüntülenme: 64 | Eklenme Tarihi: 30-05-2020, 14:03

Paint.NET 4.2.12 Türkçe indir Paint.NET bedava dağıttığı bir resim düzenleme yazılımıdır. Program başlangıçta Windows boya programına bir alternatif olarak tasarlandı, ancak artan popülaritesi ile pek çok özellik ve yetenek eklendi, şimdi uzman bir görüntü düzenleme programı konumunda. Paint.Net ile görüntü boyutu, çözünürlük, çeşitli efektler ve daha fazlasını uygulayabilirsiniz. Photoshop gibi, katman kavramları ve karıştırma modunda katmanların kombinasyonu da bu yazılımda bulunmaktadır. Bu program için eklentiler kullanarak yeni özellikler eklemek de mümkündür.
Görüntülenme: 44 | Eklenme Tarihi: 29-05-2020, 00:47

Topaz DeNoise AI 2.2.1 indir Topaz DeNoise AI, dijital resimleri olduğundan daha yüksek kaliteli gösterebilen gelişmiş bir yapay zeka algoritması ile gürültüyü azaltmak ve görüntü niteliğini iyileştirmek için yeni ve uzman bir yazılımdır. Bildiğiniz gibi, sonuçta görüntülerde kalite, gürültü ya da bulanıklık kaybına yol açan birkaç faktör vardır. Bir görüntü yakalarken el sıkışmak, uygunsuz düzenleme vb. Bu faktörlerden bazılarıdır ve bunları düzeltmek için nerdeyse ilkeli bir yol yoktur. Bu makalede Hepindir sitesinden tanıttığımız yazılım, sevgili kullanıcılar, yapay zeka teknolojisini kullanarak fotoğraflardaki bu kusur kategorisini düzeltme alanında akıllı bir çözümdür. Bu program, arzu ettiğiniz görüntüyü gelişmiş algoritmalarla inceleyebilir ve içerisindeki hataları tanımlayabilir ve çeşitli şekillerde düzeltebilir. Yazılımı bilgisayarınıza yükledikten sonra, fotoğraf çekerken düşük ışıklı ortamlarda ya da
Görüntülenme: 43 | Eklenme Tarihi: 29-05-2020, 00:23

SketchUp Pro 2020 20.1.235 indir SketchUp Pro 2020 20.1.235 + Portable, çok çeşitli mimari, sivil, mekanik ve hatta bilgisayar oyunu karakter tasarım yazılımı için gelişmiş bir 3D modelleme ve optimizasyon yazılımının adıdır. Bu yazılım sizin için bir dizi profesyonel ve kuvvetli araç hazırladı, bu şekilde her çeşit 3D modeli tasarlayabilirsiniz, söz gelimi bir bina, gölgelik, ticari projeler, mağazalar vb. Tüm aksesuarlarla tasarım. Tasarımlarınıza doku, cam ya da ... Gibi ayrıntılar ekleyebilir ve son modelleri Google Earth’e aktarabilirsiniz. Bu uygulamayla, arzu ettiğiniz modelleri sıfırdan tasarlayabilir ya da hazır tasarımları kullanabilirsiniz. İsteseniz bile, bu programın yardımı ile ev dekorasyonunu tasarlayabilirsiniz!
Görüntülenme: 43 | Eklenme Tarihi: 27-05-2020, 21:56

Autodesk AutoCAD 2021 indir Autodesk AutoCAD yazılımı, iyi bilinen bir araçtır ve iki boyutlu ve üç boyutlu haritalar tasarlamak için en kuvvetli yazılımdır. AutoCAD yazılımı grafik, 3D modelleme için dizayn edilmiştir. AutoCAD, yerleşik modellerin tasarımını, dokümantasyonunu ve paylaşımını hızlandırmak ve yeni fikirler geliştirmek için en iyi seçimdir. Bu yüzden AutoCAD çok çeşitli müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar. AutoCAD yazılımının başka bir özelliği de mühendislik projelerinde kullanılabilecek bir otomatik belge üreticisi olmasıdır. Yazılım arayüzü lüks ve sofistike olup, araçlarına kolay erişim sağlar. Genel olarak AutoCAD, tasarımcıların ve mühendislerin tasarımda yeni bir dünya deneyimleyebilecekleri, bütünüyle yeni bir seviyeye ulaşabilecekleri ve gerçeği yakalayabilecekleri zengin ve zengin özelliklere sahip bir yazılımdır.
Görüntülenme: 49 | Eklenme Tarihi: 27-05-2020, 21:38

Adobe XD CC 29.1.32 indir Adobe XD, mobil ve Web uygulamaları için kullanıcı arayüzlerinin yüksek kaliteli prototiplerinin tasarımı için Adobe'nin yeni üretken aracıdır. Bu araç, hızlı prototipler oluşturmak için ve ayrıca yüksek kalitede kullanıcı arayüzü ve tasarımı için özel olarak tasarlanmıştır. Adobe XD CC'nin yardımıyla herkes çerçeveler, yüksek kaliteli etkileşimli prototipler ve tasarım uygulamaları ve web siteleri oluşturabilir. Bir prototipiniz olacaksa, son uygulamayı oluşturmaya başlamak için görselleri Visual Studio'ya veya seçtiğiniz IDE'ye aktarabilirsiniz.
Görüntülenme: 150 | Eklenme Tarihi: 23-05-2020, 02:51

Adobe Photoshop 2020 v21.1.3.190 indir Dünya üzerindeki en popüler resim düzenleme ve tasarım programlarının başında gelen Adobe Photoshop ve diğer Adobe servisleri için gelişmiş özellikler sunan yeni güncelleme paketi Creative Cloud ile birlikte Adobe Photoshop CC karşınızda. Bir endüstri standardı olarak kabul edilen, profesyonel tasarımcılar tarafından kullanılan Photoshop, Creative Cloud ile birlikte çok daha etkileyici özelliklerle karşımıza çıkıyor. Kullanıcılara görüntülerini işlemek için sonsuz sayıda olanak sunan ve otomatik düzeltme, maskeler, HDR görüntüleme, efektler, animasyonlar, renk yönetimi, histogram paletleri, fırçalar, doğru seçim araçları, katman kontrolü ve daha bir çok özelliği bir arada barındıran program, piyasanın tartışmasız lideri konumundadır.
Görüntülenme: 57 | Eklenme Tarihi: 9-05-2020, 22:49

Clip Studio Paint EX v1.9.4 + Materyal Paketi Clip Studio Paint EX, dünyada çizgi roman ve manga yapma alanında grafik yazılımın adıdır. Bu yazılım dünyadaki pek çok çizgi roman sanatçısı tarafından kullanılmıştır. Yazılım şu ana kadar 4 milyon kişi tarafından kullanıldı. Bu yazılım manga ve çizgi roman sürecini artırmak ve tamamlamak için kullanılır. Manga tasarlamak, renklendirmek ve yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Önünüzdeki yazılımın geliştiricileri, bu yazılımın işinizi her zamankinden daha kolay hale getireceğini ve geçmişin sorunlarına ve sıkıntılarına sahip olmayacağınızı iddia ediyor. Bu yazılım ile muhteşem çizgi romanlar oluşturabileceksiniz.
Görüntülenme: 34 | Eklenme Tarihi: 8-05-2020, 17:08

XnView 2.49.2 Complete Türkçe indir Genellikle görüntü yönetim yazılımı söz konusu olduğunda, ilk akla gelen seçenek bu amaç için en popüler yazılım olan ACDSee programıdır. XnView, hızlı ve basit olsa da ACDSee'nin tüm özelliklerine sahip olan ve bazı durumlarda daha da iyi çalışmakta olan başka bir programın adıdır. XnSoft ayrıca Unnod standardı için tam destek ve işletim sisteminin 64 bit sürümleriyle tam uyumluluk ile XnView'un optimize edilmiş bir sürümü olarak XnViewMP adlı başka bir yazılım tanıttı.Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer saglayıcı`olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site sahibinin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlüğüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır`prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, admin@hepindir.net e-mail adresinden bize ulaşabilirler. Ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılıcaktır.

Sitede bulunan full programlar tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.