Duyuru: Windows 10 2009 20H2 AIO Ekim-2020 - 32-64 Bit Türkçe Yayınlandı! İndirmek için Tıklayın.

Hepindir.net Seçtikleri

14
 CCleaner Professional
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 ESET Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2019
 Güncel Ofis Yazılımı

 Adobe Photoshop CC
 Prof. Resim Editörü

 Rufus
 USB İşletim Sistemi Kurma

 IObit Driver Booster
 Driver Güncelleyici

 uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

 Daemon Tools
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat Pro DC
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma
Toplam konu: 361 (+2)
Toplam yorum: 1303
Toplam üye: 771 (+11)
» Hepindir » Grafik ve Fotoğraf Programları

GIMP 2.99.2 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 4
GIMP 2.99.2 Türkçe indir GIMP, kuvvetli bir görüntü düzenleme programıdır. Bu program, çeşitli eklentiler kullen temelrak gelişmiş grafik tasarım araçları sağlamaya çalıştı. Bu programın açık kaynak kodlu olduğundan dolayı kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde program geliştirmek mümkündür ve çıktı niteliğini artıracaktır.

Photoshop gibi uzman programlarla çalışmaktan sıkıldıysanız, kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip olan bu program sizin için iyi bir seçim olacaktır. Çekici eklentilere sahip sabit menüler ve en temel araç gösterge paneli, resimlerinizi olabildiğince hızlı düzenlemenize olen temelk tanır. Popüler görüntü formatları desteği ve görüntü rötuşlama, programın diğer özellikleridir.

Adobe Photoshop 2021 v22.0.0.35 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 64 - Görüntülenme: 1 111
Adobe Photoshop 2021 v22.0.0.35 indir Dünya üzerindeki en popüler resim düzenleme ve tasarım programlarının başında gelen Adobe Photoshop ve diğer Adobe servisleri için gelişmiş özellikler sunan yeni güncelleme paketi Creative Cloud ile birlikte Adobe Photoshop CC karşınızda. Bir endüstri standardı olarak kabul edilen, profesyonel tasarımcılar tarafından kullanılan Photoshop, Creative Cloud ile birlikte çok daha etkileyici özelliklerle karşımıza çıkıyor.

Kullanıcılara görüntülerini işlemek için sonsuz sayıda olanak sunan ve otomatik düzeltme, maskeler, HDR görüntüleme, efektler, animasyonlar, renk yönetimi, histogram paletleri, fırçalar, doğru seçim araçları, katman kontrolü ve daha bir çok özelliği bir arada barındıran program, piyasanın tartışmasız lideri konumundadır.

Program, 26-10-2020, 22:02 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

EximiousSoft Banner Maker Pro 3.67 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 29
EximiousSoft Banner Maker Pro 3.67 indir EximiousSoft Banner Maker, GIF formatında animasyonlu banner'lar tasarlama ve oluşturma alanında uzman ve çok kuvvetli bir yazılımın adıdır. Bu yazılım sayesinde internet sitenizin unsurlarını grafik ve çok kolay bir ortamda kolaylıkla tasarlayabilirsiniz, banner tasarımı, site başlığı, internet sitesi düğmeleri ve… bu yazılımın genel fonksiyonları arasındadır. Vektör dosyaları ve grafik katmanları için tam destek sağlamayı başaran bu yazılım, en güzel fikirleri tasarlamanız için size ayrıntılı olanaklar sunar. Banner Maker, tasarımlarınızı hazırlarken kullanabileceğiniz toplam 200'den fazla web düğmesi şablonuna ve 5000'den fazla farklı sembole sahiptir.

EximiousSoft Banner Maker, birkaç basit tıklamayla en güzel GIF banner'larını oluşturmanıza olanak tanıyan 60'tan fazla daha önce hazırlanmış ve sihirli efekt içerir. Çizdiğiniz tasarımların her biri, gölge efektleri, ışık yansıması, parıltı ve daha fazlası ile özelleştirilebilir. Genel olarak bu yazılım ile bir internet sitesinin tüm grafik öğelerini çizebilir ya da tasarlayabilir ve katman özelliğini kullanarak uzman ve çok güzel afişler oluşturabilirsiniz.

Ashampoo Photo Commander 16.2.1 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 33
Ashampoo Photo Commander 16.2.1 Türkçe indir Ashampoo Photo Commander, uygulama yazılımının adıdır ve elbette resimlerinizi düzenlemek için idealdir. Bu yazılımın yardımı ile arzu ettiğiniz görüntüleri yeni ve verimli çözümler ile görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve organize edebilirsiniz. Bu yazılımın fonksiyonları arasında grup çalışması yapma imkanından bahsedebiliriz. Aynı anda birden çok görüntüyü optimize edebilir ya da düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, fotoğrafçıysanız, bu yazılım yardımcı araçların yardımı ile resimlerinizin üretkenliğinde size çok yardımcı olabilir.

Ashampoo Photo Commander yazılımı, rengi otomatik şekilde düzelterek resimlerinizi daha güzel ve fark edilir hale getirebilir. Öte yandan, görüntüleri bu yazılımın yardımı ile organize etme becerisi iyi bir biçimde yapılabilir. Bu, ihtiyaçlarınıza bağlı şekilde arzu ettiğiniz görüntüleri farklı kategorilerde yönetebileceğiniz manasına gelir. Öte yandan, bu programın yardımı ile fotoğraflarınız için kaydırıcılar oluşturabilirsiniz, bu şekilde resimleriniz eskisinden çok daha iyi görüntülenir. Görüntü özelleştirme yetenekleri elinizde olacak.

Ayrıca fotoğraf düzenleme araçları bu yazılıma iyi entegre edilmiştir. Böylelikle bu yazılımın yardımı ile organizasyon aşamasından kurguya kadar gerekli tüm çalışmaları iyi bir biçimde yapabilirsiniz. Bu yazılımın kullanışlı ve modern kullanıcı arayüzü, bu ürünü kullanmanın bir başka avantajıdır. Görüntülerinizi ideal bir ortamda yönetebileceksiniz.

BluffTitler Ultimate 15.0.0.2 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 2 - Görüntülenme: 62
BluffTitler Ultimate 15.0.0.2 indir BluffTitler, 3D video efektleri oluşturmak, işlemek ve oynatmak için basit ve etkili bir uygulamadır. Bu programı kullanarak, çeşitli güzel 3D başlıklar ve metinleri kolayca oluşturabilir ve bunları videolarınıza ekleyebilirsiniz. Bu, özel bir yazılımın zorlu ve gelişmiş çalışmasını gerektirmez. Basit bir grafik ortamında, farklı şablonlardan bir öğe seçin ve nihai çıktıyı almak için onu ayarlayın ve düzenleyin. Bu programda altın metin, damlayan kan, patlama, metin atlama, ters, plazma gibi çeşitli efektleri kullanabilirsiniz.

Bu yazılımın enteresan özelliklerinden birisi de görüntülerin animasyonlarını birbirine dönüştürme ya da dönüştürme olanağı olmasıdır, söz gelimi bu özellik sayesinde bir kişinin farklı yaştaki fotoğraflarını çocukluktan yetişkinliğe kadar soft animasyonda görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca arka plan için, çeşitli parametrelerini ayarlayarak çekici bir biçimde görüntüleyebileceğiniz patlamanın güzel efektleri tasarlandı. Programın bir başka güzel etkisi de metin aynalarını arka planına yansıtma yeteneğidir. Ayrıca fon müziği kullanmak da mümkündür. Çıktı dosyalarının kalitesi çok yüksektir ve biraz yaratıcılık ve sanatsal zevkle çok çekici klipler üretebilirsiniz.

Artifact Interactive Garden Planner 3.7.58 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 58
Artifact Interactive Garden Planner 3.7.58 indir Artifact Interactive Garden Planner, hayalinizdeki bahçeyi ve yeşil alanı tasarlamak için özel bir yazılımdır. Bu program sayesinde ağaçları, çiçekleri, binaları, bitkileri ve diğer nesneleri bahçeye sürükleyerek düzenleyebilirsiniz. Bahçenin alanını, çitler ve görünümünü belirleyebilirsiniz. Bu program, arzu ettiğiniz tasarımı elde etmek için bahçeyi sonsuz şekilde değiştirmenize yardımcı olur. Programın grafik arayüzü bir hayli basit tasarlanmış ve her şey sürüklenerek yapılmaktadır. Son çıktıyı bir yazıcıyla tam renkli yazdırabilirsiniz ve ayrıca bahçe eşyalarının bir listesini yazdırmak da mümkündür.

Bahçe Planlayıcısı, sebzeleri, çiçekleri ve bitkileri ayırmak, ayırmak için çeşitli araçlara sahiptir. Bahçe tasarımında da özelleştirilebilen 1200 çiçek ve bitki ile grafik sembollerini kullanabilirsiniz. Tasarım basitliğine ilave olarak, bu program duvarları, havuzları, yapay göletleri ve diğer doğal eserleri yerleştirmenize olanak tanır. Sahnedeki tüm nesneler, özellikler penceresi ve bunların renk, boyut, stil gibi fonksiyonları ve daha fazlası değiştirilebilir. Izgara düzen aracı ile bahçe sebzeleri için arzu ettiğiniz aranjmanı tasarlayabilir ve bahçede arzu ettiğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.

Topaz DeNoise AI 2.2.11 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 57
Topaz DeNoise AI 2.2.11 indir Topaz DeNoise AI, size şaşırtıcı sonuçlar sağlamak amacıyla yapay zeka kullanan, görüntülerden gürültüyü gidermek için kuvvetli bir yazılımdır. Gürültü giderme teknolojisi onlarca senedir pek değişmedi ve kullanıcılara birkaç özellik sağladı. Topaz Company, yeni ve kuvvetli algoritmalar kullanarak nihayet gürültü giderme alanında öncü ve uzman bir yazılım sunmayı ve fotoğrafçıların ihtiyaçlarını karşılamayı başardı.

Topaz DeNoise AI yazılımı, herhangi bir ortamda çekim yapmanıza olanak tanır ve ardından bu yazılımın yardımı ile gürültüyü ortadan kaldırır ve görüntülerin içerisindeki detayları alır. Bu araç, Photoshop ve Lightroom için bağımsız bir yazılım ve eklenti olarak sağlanır ve size çok çeşitli özellikler sunar. Bu yazılım, resimleriniz için daha gelişmiş bir mercek görevi görür ve nitelikli sonuçlar almanızı sağlar.

CyberLink PhotoDirector Ultra 11.6.3018.0 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 75
CyberLink PhotoDirector Ultra 11.6.3018.0 indir CyberLink PhotoDirector size normalde fotoğrafçılık ve fotoğraf düzenleme yazılımından beklediğinizin ötesinde muhteşem bir özellik kombinasyonu sunar. CyberLink PhotoDirector, gelişmiş düzenleme ve düzenleme seçeneklerine sahip basit ve kolay kullanılan fotoğraf yönetim aracına rağmen fotoğraflarınızı düzenlemek için eksiksiz bir çözüm sunar.

EximiousSoft Logo Designer Pro 3.65 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 63
EximiousSoft Logo Designer Pro 3.65 indir EximiousSoft Logo Designer, logoların ve grafik sembollerin kolay tasarımı için bir programdır. Bu programı kullanarak bütünüyle vektör ve ölçeklenebilir logolar oluşturabilir, ayrıca logo tasarımı için 200 hazır şablon ve tasarım projenizde 5000 grafik sembolü kullanabilirsiniz. Çizilen metni ve şekilleri kalınlaştırabilir, üzerine konturlar ve yuvarlak çubuklar ekleyebilir, ızgaraları, renk gölgelerini, ışık efektlerini ve 3B logo oluşturma yeteneklerini kullanabilir ve size yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları özetleyebilirsiniz. Hayal gücünüz ve sanatsal yaratıcılığınızla güzel bir logo oluşturun.

En güzel sanat eserlerini en basit araçları kullanarak sunmanın sanatçının yeteneği olduğunu unutmayın. Bu program ve benzeri yazılımlar, azim ve yaratıcılığın olmadığı bir araçtır ve mucize olmaz. Bu yazılım gibi programların yapmış olduğu tek şey, ayrıntılı bir örnek grafik tasarım kitaplığı ve basit araçlar sağlayarak kullanıcıların yaratıcılık motorunu kullanmaktır.

Athentech Perfectly Clear Complete 3.10.0.1813 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 66
Athentech Perfectly Clear Complete 3.10.0.1813 indir Athentech Perfectly Clear, görüntüleri düzenlemek ve güzelleştirmek ve Photoshop'ta resimleri rötuşlamak için çok kuvvetli bir eklentidir. Bu eklentiyi kullanarak, tüm fotoğraf problemleri tek bir tıklama ile tanımlanacak ve düzenlenecektir. Bu ürünün üreticisi, programlarının görüntü düzenleme ve restorasyon alanındaki 15 senelik çabaların sonucu olduğunu iddia ediyor. Bu eklenti, ışığı ya da parlaklığı çok fazla ayarlamamak, görüntünün karanlık ya da bulanık olması, renklerin ölü olması, görüntünün daha az net olması ve varsayılan ayarlarının sorunu manuel olarak da olsa çözmesi gibi her çeşit görüntü sorununu iyi bir biçimde algılayabilir. Ayrıca değerlerini de değiştirebilirsiniz.

Bu yazılım ayrıca portre ya da yüz görüntülerini rötuşlama özelliğine sahiptir. Göz bebeğinin kızarıklığını kolayca giderebilirsiniz. Photoshop'un bunu kolayca yaptığını söyleyebilirsiniz. Evet ama gözleri büyütmek, beyazlığı arttırmak, kan damarlarını çıkarmak, insanların gözlerini karartmak ve daha bir çok şey Photoshop'ta pek mümkün değil veya daha doğrusu yeni başlayanlar için pek mümkün değil. Ancak bu eklentinin yardımı ile, yalnızca yukarıdaki görevler değil, hemde yüz derisini yumuşatmak ve kırışıklıkları gidermek, saç ve kaşları karartmak, yanakları kızartmak, yüzü tekstüre etmek, yüzdeki çilleri ve benleri gidermek, değiştirmek gibi rötuşla ilgili pek çok konu Burun boyutu, dudaklar ve yüzün diğer kısımları ve daha pek çok şey birkaç tıklama ile yapılabilir. Ayrıca Photoshop Element, Lightroom ve Corel Paintshop'a da kurulabilir.
Sitemizde yayınlanan içeriğin hiçbiri sunucumuzda barınmamaktadır. Hak sahibinin talebi doğrultusunda konu yayından kaldırılacaktır.
© 2020 | Hepindir.net v.1.1.9 | Sitemap | İstatistikler | Son Yorumlar | Üye Ol | Mobil Versiyon | İletişim
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer saglayıcı`olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site sahibinin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlüğüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır`prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, admin@hepindir.net e-mail adresinden bize ulaşabilirler. Ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılıcaktır.

Sitede bulunan full programlar ve oyunlar tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.