Duyuru: Windows 10 2009 20H2 AIO Ekim-2020 - 32-64 Bit Türkçe Yayınlandı! İndirmek için Tıklayın.
Hepindir.net Seçtikleri16
 CCleaner Professional
 PC Temizlik Programı

  ESET Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 KMSpico 10.2.0 Final
 Lisanslama Programı

 ESET Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 Ratiborus KMS Tools
 Lisans Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2019
 Güncel Ofis Yazılımı

 Adobe Photoshop CC
 Prof. Resim Editörü

 Rufus
 USB İşletim Sistemi Kurma

 IObit Driver Booster
 Driver Güncelleyici

 uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

 Daemon Tools
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat Pro DC
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma
Toplam konu: 676 (+1)
Toplam yorum: 2180
Toplam üye: 1218 (+0)
» Hepindir » Driver - Sürücü

Ashampoo Driver Updater 1.5.0 Türkçe

Ekleyen: Gececi - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 59
Ashampoo Driver Updater 1.5.0 Türkçe Ashampoo Driver Updater windows bilgisayarlarınız için driver güncellemenizi sağlayacak programdır. Gün boyunca bilgisayarınız için en uygun driverı aramaktansa bırakın bu işi uzman programlar yapsın.Programı bilgisayarınızı indirip çalıştırın ve sizin yerine en stabil programları kendisi taratarak kurulumlarını sağlasın. Program internet bağlantısı istemektedir ve bu sayede donanımlarınızı kendi datasında taratarak en stabil sürümlerinin kurulumunu yapmaktadır. Program içerisinde 150 binden fazla donanım ve 400.000 taneden fazla donanım driverları yer almaktadır. Stabil driverları en güncel sürümleriyle bularak indirmektedir.

IObit Driver Booster Pro 8.1.0.276 Türkçe

Ekleyen: Gececi - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 53
IObit Driver Booster Pro 8.1.0.276 Türkçe IObit Driver Booster Pro Türkçe dil desteği olan driverlarınızı güncelleyebileceğiniz çok güzel bir programdır. Bilgisayarlarınızda kullandığınız donanım driverları gün geçtikte eskimekte ve performansınızı olumsuz yönde etkilemektedir.Bu sorunlara sebep olmamak için driverların sürekli güncel tutulması hem performans hemde güvenliğiniz için çok önemli olmaktadır. Güncellenen driverlar sayesinde programlarınızı çok daha hızlı oyunlarda da çok daha yüksek fps değerlerinde oynarsınız. Programın en güzel özelliklerinden bir tanesi de güncelleme geldiğinde sizi otomatik uyararak güncelleştirmenize imkan sağlamaktadır.

Program türkçe dil desteği sağlıyor ve buna ek olarak diğer dillerde de kullanabilirsiniz. Tarama işlemlerinizi sürekli siz yapmak istemiyorsanız ayarlar kısımlarında otomatik olarak güncelle tara işlemini aktif edebilirsiniz.Örnek olarak driverları günlük haftalık ya da isterseniz aylık otomatik tara diyebilirsiniz.Güncellenmesini istemediğiniz bir program varsa bunu pasif olarak tutabiliyorsunuz , güncellemeleri almıyor ancak bunu biz önermemekteyiz.

Driver Talent Pro 8.0.0.4 Full Türkçe indir

Ekleyen: Gececi - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 59
Driver Talent Pro 8.0.0.4 Full Türkçe indir Driver Talent Pro Full indir Türkçe

Bilgisayarınız için driver indirmek ya da var olan driverlarınızı güncellemeniz için kullanabileceğiniz bir programdır. Bilgisayarınıza format attıktan sonra en büyük sıkıntı olan driverların bulunarak yüklenmesi oluyor.Bu sorunu çözmek için size şahane bir program önereceğiz. Driver Talent programı sayesinde bilgisayarınızın tüm driverlarını taratarak en güncel driverları kurar. Bilgisayarınız da tarama yaparak en güncel (anakart, ses kartı, ekran kartı, klavye, fare, wi-fi gibi) tüm driverların güncel versiyon kurulumunu sağlar. Hatalı driverlarınızı kaldırır , mevcut yer alan driverlarınızın yedeğini alarak diğer format sonrası işlemlerde otomatik kurulumunu sağlar ve usb portundan takılı olan diğer cihazlarınızın da güncellemesini sağlayabilirsiniz.

Program kendi veritabanın da tam olarak 500.000 farklı donanımın driverları mevcut ve bu sayı sürekli olarak güncellenmektedir. Driverlarınızı tek sistem üzerinden kontrol ederek sizler için en uygun olarak donanımın driverını günceller.Donanımlar ya ni bilgisayarınız çok eski bir sistem bile olsa bunu sizin için bularak ücretsiz olarak kurulumunu yapmaktadır.

IObit Driver Booster Pro 8.1.0.252 Türkçe indir

Ekleyen: Gececi - Yorumlar: 20 - Görüntülenme: 1 007
IObit Driver Booster Pro 8.1.0.252 Türkçe indir IObit Driver Booster programı, bilgisayarlarımızda sık sık karşılaştığımız sürücü güncelleme sorunlarından kurtulabilmemiz için hazırlanmış ücretsiz bir program ve bu konularda oldukça deneyimli bir şirket olan IObit tarafından yayınlanıyor. Çoğumuzun PC'lerdeki en güncel sürücüleri takip etmekte zorlanması ve buna vakit ayıramaması Driver Booster'ı oldukça gerekli programlar arasına sokuyor.

Program, 5-01-2021, 11:04 saatinde güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

Driver Genius Professional 18.0.0.161 indir

Ekleyen: Gececi - Yorumlar: 2 - Görüntülenme: 163
Driver Genius Professional 18.0.0.161 indir Driver Genius Professional, sistem sürücülerini yönetmek için uzman ve verimli bir araçtır. Bu program ile donanımınızı belirleyebilir ve ilgili sürücüleri kurabilirsiniz. Yedekleme, onarım ve sistem sürücülerinin güncellemelerinin yapılması gibi diğer özellikler, bu programın ön plana çıkan özellikleridir. Windows'u yüklemek için çok zaman harcayan ve tüm sürücüleri kendi CD'sinden yüklemek mecburiyetinde kalan kişilerden biriyseniz, bu program size çok zaman kazandıracak ve tüm sürücülerinizi kolayca yükleyecektir. Bu program ile sistem için devamlı güncellemeleri aramanıza gerek kalmayacak ve en son sürücüleri en hızlı biçimde edinebilirsiniz.

Driver Talent Pro 7.1.33.8 Türkçe indir

Ekleyen: Gececi - Yorumlar: 3 - Görüntülenme: 164
Driver Talent Pro 7.1.33.8 Türkçe indir Driver Talent Pro, tüm sürücüleri algılayan ve en son çevrimiçi güncellemeleri bulan ve bilgisayarınızı korumak için en son sürümleri sunan bir uygulamadır. Bazen donanım bileşenleri durur ya da alışılmadık bir biçimde çalışmaya başlar. Bunun sebebi kayıp sürücü dosyaları ya da donanım bileşenleri için bozuk sürücülerdir. Driver Talent Pro yazılımı, tüm bileşenlerin normal çalışabilmesi için bilgisayar donanımını güncelliğini korumak için kusursuz bir çözümdür. Sürücüyü her aygıt için ayrı ayrı güncellemek ve yüklemek uzun zaman alır ve çok kafa karıştırıcı bir işlemdir. Bu muhteşem araç, her cihaz için en iyi ve en yeni sürücüleri bulur ve kurar. Driver Talent yazılımı ayrıca sürücüleri yedekleme, alma ve silme yeteneğine sahiptir ve grafik, ağ, anakart, ses, USB, çevre birimleri, klavye, fare, tarayıcı, yazıcı, web kamerası, Bluetooth dahil tüm aygıt sürücülerini yönetebilir.

Program, 4-09-2020, 04:33 saatinde güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

DriverPack Solution Online 17.11.28 Türkçe indir

Ekleyen: Gececi - Yorumlar: 4 - Görüntülenme: 189
DriverPack Solution Online 17.11.28 Türkçe indir Windows'u yükledikten sonra, kullanıcıların ilk endişesi donanım sürücülerinin kurulmasıdır ve bu sorun, dizüstü bilgisayarlarda ve desteklenen Windows'tan daha yeni Windows'un yüklenmesi durumunda daha belirgin hale gelir. DriverPack Solution suite ya da kısaca DRP, esasında gerekli sürücüleri tespit edebilmenin beraberinde bu sürücülerin en son sürümüyle beraber gelen ve indirildikten sonra nerdeyse eksiksiz bir sürücü seti sağlamayı başaran bedava dağıttığı ve açık kaynaklı bir yazılımdır. Donanım, hem 32 bit hem de 64 bit olmak üzere farklı pencereler için kullanılabilir.

Intel Graphics Driver for Windows 10 v27.20.100.8587 indir

Ekleyen: Gececi - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 154
Intel Graphics Driver for Windows 10 v27.20.100.8587 indir Intel Grafik Sürücüsü, en yeni Intel dahili grafik kartı sürücülerinin bir koleksiyonudur. Bu paket, sekizinci nesil Intel UHD GPU'ları destekler. Günümüz anakartlarında genelde varsayılan olarak, acemi kullanıcıların ihtiyaçlarının çoğunu karşılayan bir Unboard grafik kartı bulunmaktadır. Eğer bir oyuncu değilseniz ve render animasyonu ve ağır grafikler çalışıyorsa, bu dahili grafikler ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Elbette bir çok insanın inancının tam tersine, sistemin diğer kısımları gibi bu kısım da bir sürücüye ihtiyaç duyar ve sürücüsü ara sıra üretici tarafından güncellenir. Sürücülerin güncellemelerinin yapılması, görüntü işlemeyi iyileştirecek ve sistemin genel durumunu iyileştirecektir. Sürücü güncellemelerine kimi zaman görüntü kalitesinde ve oyunların ve grafik yazılımının yürütülmesinde gözle görülür değişikliklere sebep olan ayrıntılı iyileştirmeler eşlik eder.

ReviverSoft Driver Reviver 5.34.0.36 Türkçe indir

Ekleyen: Gececi - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 147
ReviverSoft Driver Reviver 5.34.0.36 Türkçe indir Driver Reviver, yeni sistem sürücülerini güncellemek ve kurmak için kullanışlı bir araçtır. Bu program 4 adımda tüm sürücülerinizi günceller. İlk adım, tüm sistem donanımının tanımlandığı, sürücülerin mevcut sürümünün tanımlandığı ve bu sürücülerin daha yeni sürümünün uygulama veritabanında çevrimiçi olarak aranacağı sistemi taramaktır. İkinci adımda, muayenelerin sonuçları görüntülenir, bu aşamada sürücünün tüm bilgileri artı sürücünün ömrü görüntülenir. Örneğin, bir sürücüyü uzun süreden beri güncellememiş olabilirsiniz Bu bölümde, eski bir sürücü olarak bilinir.

DriverMax Pro 11.17.0.35 indir

Ekleyen: Gececi - Yorumlar: 3 - Görüntülenme: 146
DriverMax Pro 11.17.0.35 indir DriverMax, sistem sürücülerinizi güncellemek için çok kullanışlı bir araçtır. Sürücüleri kurmak için ne yaptığımızı hatırlıyor musunuz? Aygıt Yöneticisi'ne gidin, arzu ettiğiniz sürücüye sağ tıklayın. Sürücüyü güncelle'yi tıklayın, sürücü klasörünü seçin ve…. Şanslı olduğumuzu ve sürücü CD'sinin doğru olduğunu ya da Windows'un doğru tanıyabileceğini varsayarsak. Sürücüleri güncellemek için yine de bunu yapabilirsiniz, ancak daha basit ve daha güvenilir bir çözüm olduğunda, neden eski metotları tercih edersiniz ?! Yeni çözüm DriverMax.

Bu program bizler için Windows yaşamının bir bölümünü yapabilmek için dizayn edilmiştir. Bu programın kurulumu kolaydır. Sistemin geçmiş ya da eksik sürücülerini tarar ve algılar ve bunları indirir ve yükler. Burada her şey kolay. Genellikle, bilgisayar sistemlerinin yavaşlığı ve arızalı problemlerinin çoğu sistem sürücülerindeki problemlerden kaynaklanır. Sisteme donanım eklendiğinde. Yeni bir işletim sistemi yüklendiğinde. İşletim sistemini güncellediğinizde. Kötü amaçlı yazılım sisteminize saldırdığında.

Tüm bu ve benzeri durumlarda, bilmeniz gerekli olan ilk şey sürücülerini kurmak ve güncellemektir. Bir araba ya da süper benzin normal benzinden daha iyi çalışır. Sürücü güncellemeleri süper benzinle aynıdır. Sistemin önyükleme yapmaması ya da ekranı yazdırmaması ve yanıp sönmemesi ile alakalı sorunlar daima oluşmaz. Bazen bir anahtar sürücünün güncellenmemesi, uzun sürede diğer bileşenler üstünde olumsuz bir etkiye sahip olan mavi ve öngörülemeyen hataların uyumsuzluğu ve ortaya çıkması ile alakalı problemlere neden olur. Program sürücüleri güncellemek için çeşitli veritabanları kullanır ve bunu yapabilmek için çok dikkatli olun. Şimdi başlayın ve sisteminize ellerinizi alın, sürücülerinizi güncelleme mesafeniz bir tık uzakta!
Sitemizde yayınlanan içeriğin hiçbiri sunucumuzda barınmamaktadır. Hak sahibinin talebi doğrultusunda konu yayından kaldırılacaktır.
© 2020 | Hepindir.net v.1.1.9| Sitemap | Son Yorumlar | Üye Ol | Mobil Versiyon | İletişim
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer saglayıcı`olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site sahibinin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlüğüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır`prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, admin@hepindir.net e-mail adresinden bize ulaşabilirler. Ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılıcaktır.

Sitede bulunan full programlar ve oyunlar tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.
tatoğlu