Duyuru: Windows 10 2009 20H2 AIO Ekim-2020 - 32-64 Bit Türkçe Yayınlandı! İndirmek için Tıklayın.

Hepindir.net Seçtikleri

14
 CCleaner Professional
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 ESET Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2019
 Güncel Ofis Yazılımı

 Adobe Photoshop CC
 Prof. Resim Editörü

 Rufus
 USB İşletim Sistemi Kurma

 IObit Driver Booster
 Driver Güncelleyici

 uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

 Daemon Tools
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat Pro DC
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma
Toplam konu: 361 (+2)
Toplam yorum: 1303
Toplam üye: 771 (+11)
» Hepindir » Dosya Kurtarma

R-Studio Network Edition 8.14.179693 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 6 - Görüntülenme: 227
R-Studio Network Edition 8.14.179693 indir R-Studio Network Edition, güçlü bir veri kurtarma yazılımıdır. Veri kurtarmanın yanı sıra yedekleme ve geri yükleme imkanı da tanıyan yazılım 179$ değerinde. FAT12 / 16 / 32 / exFAT, NTFS, NTFS5, Ext2 / Ext3 / Ext4 FS, HFS ve HFS+ disk biçimlerinin tamamını destekliyor. Veri kurtarırken ön izleme yapabiliyor. Diski derin taramaya tabi tutarak en doğru sonuçları ortaya çıkarıyor. R-Studio Network Edition ayrıca bad sector nedeni ile zarar görmüş disklerden de veri kurtarabiliyor.

Program, 28-10-2020, 00:03 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

MiniTool Power Data Recovery 9.1 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 111
MiniTool Power Data Recovery 9.1 indir MiniTool Power İnformasyon Recovery, yitik verileri kurtarmak için kuvvetli ve normal olarak kullanışlı bir yazılımın adıdır. Aslen, bu yazılım firmalar ve veri kurtarma servis sağlayıcıları için oldukça iyi bir çözüm olabilir. Veri kurtarmada mühim bir hızın yanı sıra, bu yazılım verilerinizi kurtarmak için emniyet çözümleri kullanır. Verilerinizi kurtarmak için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey üç bayağı adımdan geçer. İlk ilkin hedefinizi belirlemeniz ve peşinden neticeleri görmeniz ve sonucunda kurtarmak dilediğiniz dosyaları seçmeniz icap eder.

Program, 20-10-2020, 13:41 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

Disk Drill Professional 4.0.537.0 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 2 - Görüntülenme: 124
Disk Drill Professional 4.0.537.0 indir Disk Drill basit bir veri kurtarma yazılımıdır. Silinen dosyaları ve verileri kurtarmak imkansız gibi görünebilir. Evet, sabit sürücünüz donanımda hasar var ise. Düştü. Flash sürücünüzde tam bir yonga seti sorunu olabilir ya da diskiniz fiziksel olarak hasar görmüş olabilir, çok fazla dosya kaybetmiş olabilirsiniz ve kurtarmayı düşünmeden birkaç yüz kez yazmış olabilirsiniz. Tüm bu durumlarda, imkansız olmasa bile veri kurtarma zordur. Ancak durum daima bu kadar felaket değildir.

Dosyayı silmek yerine yanlışlıkla sildiniz. Geri Dönüşüm Kutusunu Boşalt Önemli bir dosyayı Geri Dönüşüm Kutusuna yanlışlıkla düşürdüğünüz habersiz. Zaman kaybetmeden Veri Kurtarma Yazılımına giderseniz, büyük olasılıkla bu dosyayı kurtarabilirsiniz. Kesme işlemi ya da sistem kopyalama işlemi sırasında ya kapanır ve verilerinizi kaybedersiniz, flash sürücünüz etkilenmiş ve önemli dosyalarınız silinmiştir. Tüm bu durumlarda, veri kurtarma yazılımı kullanmak çok faydalı olabilir.

Böyle bir program, basit görünümü ve kullanımı kolay adımları ile Disk Drill, sabit disklerden, flash sürücülerden, bellek kartlarından ve daha fazlasından veri kurtarmayı çok kolay hale getirdi. Programı açın, istediğiniz sürücüyü seçin ve kurtarma düğmesine basın; durumun bozulmasına bağlı şekilde kurtarma türünü seçebilirsiniz. Genellikle, silinmesi uzun sürmeyen ve diskle fazla işleminiz olmayan dosyalar için, normal mod çalışır, ancak diğer durumlarda, derin arama modunu seçerek, kurtarma şansını deneyebilirsiniz. Bu programın tarama hızı da arzu edilir ve Windows veri koruma özelliğini etkinleştirerek, bu programın veri koruma özelliğini de kullanabilirsiniz.

Program, 24-09-2020, 21:42 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

Active File Recovery Pro 20.0.5 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 58
Active File Recovery Pro 20.0.5 indir Active File Recovery, silinen ve kaybolan dosyaları bulmak ve kurtarmak için kullanışlı bir yazılımdır. Biçimlendirilmiş, silinmiş ya da kaybolan dosyalarınız bu yazılımın yardımı ile kolayca geri alınabilir. Bu programda kayıp dosyaları aramak, diğer benzer programlardan çok daha hızlıdır. Derin arama ve hızlı arama için SuperScan ve QucikScan olmak üzere iki mod kullanılır.Sağlık bilgisi ve erişim sizin için daha önemli ise, SuperScan'i kullanabilirsiniz ve standart hızınız QucikScan ise. Bu program, SD kart, flash bellek, sabit disk, CD, DVD, disket ve .. Dahil olmak üzere çeşitli bellek türlerindeki dosyaları kurtarma yeteneğine sahiptir.

Biçimlendirilmiş sabit sürücülerdeki dosyaları kurtarmak için FAT16, FAT32, NTFS, EXT3 ve EXT4 dosya sistemlerini de destekleyebilir. Program, resimler, videolar, sıkıştırılmış, metin, ofis, şarkılar ve özel yazılım dahil olmak üzere 100'den fazla dosya biçimini geri yükleyebilir. Dosyaları aramak için filtreyi belirlemek, bu yazılımın diğer bir özelliğidir. Dosya arama kriterlerinizi (söz gelimi, sadece resimler, boyut 10 MB'den küçük) ve bunlara dayalı olarak silinen dosyalarınızı kurtarmak için ayarlayabilirsiniz.

EaseUS Data Recovery Wizard Technician 13.6 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 4 - Görüntülenme: 215
EaseUS Data Recovery Wizard Technician 13.6 indir EaseUS Veri Kurtarma Sihirbazı veri kurtarma için kuvvetli bir programdır. Bu yazılım, bir kez denemeniz gerekli olan programlardan birisidir. Bu yazılım, depolama ortamından veri kurtarma için pek çok özelliğe sahiptir. Bu program, veri alma alanında uzun bir geçmişi olan bir şirket tarafından temin edilmektedir. EaseUS, 2004'ten beri yedekleme, veri kurtarma ve depolama ortamı yönetimi alanında, özellikle veri güvenliğine, veri depolamak ve silmek için güvenli yöntemlere ve kurtarmaya odaklanmıştır. Veri odaklıdır. Şirketin ürünleri artık dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca bilgisayara kurulmakta ve kullanılıyor.

Bu yazılım, kurtarma alanında şirketin özel teknolojileriyle önde gelen programlardan birisidir. Hiçbir yerde (sabit sürücü, bellek kartı, flaş, vb.) Ve sürücüyü biçimlendirme, yanlışlıkla silme, sabit sürücü arızası, işletim sistemi çökmesi, elektrik çarpması vb.Gibi herhangi bir veri kaybetmeyin. Bu programı kullanarak arzu ettiğiniz verileri kurtarabilirsiniz. Bu program çok kolay ve güzel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve ilk bakışta dikkatinizi çekecektir. Yalnızca ses, resimler, videolar ya da her çeşit veri gibi ne tür verilerin alınacağını belirleyebilirsiniz. Tüm adımlar size adım adım vize biçiminde gösterilir ve tüm adımlarda en iyi seçeneği seçmek için gerekli talimatlar sağlanır.

Stellar Data Recovery Professional 9.0.0.4 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 115
Stellar Data Recovery Professional 9.0.0.4 indir Stellar Veri Kurtarma önceki adıyla Stellar Phoenix Windows Veri Kurtarma aramak, bulmak için kusursuz bir yazılımdır. Veri kurtarma kaybolur, kaybolur, silinir ve kullanılamaz. Bu program, biçimlendirme, virüs saldırıları, yazılım problemleri, dizin ya da dosya silme, sistem kapatma ve daha fazlasından kaynaklanan verileri kurtarmanıza yardımcı olabilir. Bu programla, kullanıcılar dosyaları geri yükleme yeteneğine ilave olarak, silinen bölümleri de sistemden kurtarabilir. Bu yazılımın diğer özellikleri içerisinde flash sürücülerden silinen verileri, cep telefonu belleği, dijital kamera belleği ya da Mp3 Çalarlar gibi harici bellekleri kurtarma özelliği bulunur.

Wondershare Recoverit Ultimate 8.3.0.12 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 108
Wondershare Recoverit Ultimate 8.3.0.12 indir Wondershare Recoverit yeni adı ile Wondershare Veri Kurtarma verilerinizi kurtarmak için basit ve kuvvetli bir yazılımdır. Bu program, diğer rakipler gibi, veri kurtarma alanındaki en popüler programlardan birisidir. Bu yazılımla, sisteminizden kaldırılmış herhangi bir sebeple her çeşit veri kurtarılabilir. Bu yazılımla, kullanıcılar Windows Kurtarma seviyesinden silinen dosyaları kurtarabilir, güvenliği ihlal edilmiş bölümleri kurtarabilir ve söz gelimi biçimlendirme, hatta veri ve kayıt defteri anahtarları sebebiyle bilgileri kaybolur. Bu programda da kurtarılabilir.

Bildiğiniz gibi, çoğu kurtarma programının dosyalarınızı kurtarmak için iki tür yüzey taraması ve derin disk taraması vardır, Wondershare Recoverit aynı özelliğe sahiptir. Tabii ki, derin tarama modunda, tarama alanının boyutuna bağlı şekilde, sistem hızı ve… tamamlanması uzun zaman alabilir. Kurtarma işlemine devam edin. Bu program güzel ve kompakt bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve tüm kurtarma işlemleri, programın kullanımını kolaylaştıracak sihirbazları kullanarak kullanıcıya adım adım gösterilir. Bu kuvvetli yazılım, sabit diskler, bellek kartları, flash bellek ve hatta CD'ler de dahil olmak üzere çeşitli depolama ortamlarını kurtarma yeteneğine sahiptir.

Hiren’s BootCD 15.2 Türkçe İndir - Veri Kurtarın

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 2 - Görüntülenme: 115
Hiren’s BootCD 15.2 Türkçe İndir - Veri Kurtarın Hiren's Boot CD, herhangi bir kurulum gerektirmeyen CD ya da USB medyasından çalışabilen LiveCD uygulamasıdır. Hiren's Boot CD içerisinde 100 üzerinde sistem bakım ve onarım uygulaması hazır olarak gelmektedir. Kısaca elinizin altında olması gereken uygulamaların başında yer almakta.

Dosyayı indirin ve işletim sistemi yazar gibi usb ya da cd/dvd medyasına yazın. Biostan yazdığınız usb/cd/dvd medyasını boot edin ve kullanıma başlayın. Aşağıda detaylı olarak uygulama ile birlikte gelen araçların isimlerini bulabilirsiniz.

FonePaw Android Data Recovery 3.5.0 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 2 - Görüntülenme: 85
FonePaw Android Data Recovery 3.5.0 indir FonePaw Android Data Recovery bir başka Android veri kurtarma programıdır. FonePaw Android Data Recovery; Android telefon veya tabletinizden yanlışlıkla sildiğiniz müzik, resim, video, belge, döküman dosyalarının yanı sıra SMS, taslaklar, kişiler, rehber gibi içerikleri de kurtarabilmektedir. Programın ne zaman lazım olacağı belli olmaz şayet Android cihazların ne yaptığı belli olmuyor bazen.
Sitemizde yayınlanan içeriğin hiçbiri sunucumuzda barınmamaktadır. Hak sahibinin talebi doğrultusunda konu yayından kaldırılacaktır.
© 2020 | Hepindir.net v.1.1.9 | Sitemap | İstatistikler | Son Yorumlar | Üye Ol | Mobil Versiyon | İletişim
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer saglayıcı`olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site sahibinin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlüğüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır`prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, admin@hepindir.net e-mail adresinden bize ulaşabilirler. Ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılıcaktır.

Sitede bulunan full programlar ve oyunlar tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.