Duyuru: Windows 10 2009 20H2 AIO Ekim-2020 - 32-64 Bit Türkçe Yayınlandı! İndirmek için Tıklayın.

Hepindir.net Seçtikleri

14
 CCleaner Professional
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 ESET Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2019
 Güncel Ofis Yazılımı

 Adobe Photoshop CC
 Prof. Resim Editörü

 Rufus
 USB İşletim Sistemi Kurma

 IObit Driver Booster
 Driver Güncelleyici

 uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

 Daemon Tools
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat Pro DC
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma
Toplam konu: 361 (+2)
Toplam yorum: 1304
Toplam üye: 772 (+12)
» Hepindir » Dönüştürücü - Converter

AVS Video Converter 12.1.3.670 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 6
AVS Video Converter 12.1.3.670 indir Video formatlarının farklı cihazlarla uyumlu hale getirilmesi günlük bir ihtiyaçtır ve bu gayeyle pek çok yazılım üretilmektedir. Bu programların ticari versiyonları arasında AVS Video Converter yazılımı kesinlikle en iyi seçeneklerden birisidir. Bu programdaki format dönüştürme işlemi yüksek kalite ve hıza sahiptir ve belirli bir cihaza ya da formata uyarlanırken çıktı dosyasının özelliklerini korur.

Bu yazılımın ayırt edici özelliği, video formatlarının dijital cihazlara dönüştürülmesidir.

Wondershare UniConverter 12.0.7.4 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 104
Wondershare UniConverter 12.0.7.4 indir Wondershare UniConverter, adından da anlaşılacağı gibi, video formatlarını birbirine dönüştüren bir yazılımdır. Bugün farklı akıllı telefonların olmadığı günleri hatırlayın. Aynı zamanda, hedef cihazın belirli şartlarıyla, telefonumuzda bir klip ya da video izlemek için biçimini 3GP'ye dönüştürmek mecburiyetinde kaldık. Daha sonra, cep telefonlarının genişletilmesiyle, mp4 ve hatta wmv formatları, telefonun işletim sisteminin varsayılan çalma listesine eklendi. Şimdi bile, akıllı telefonlarda video dosyalarını oynatma konusunda çok az kısıtlamamız olsa da, bazı biçimlerin biçimini değiştirmemiz gerekmektedir.

Program, 27-10-2020, 18:36 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

DivX Pro 10.8.9 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 18
DivX Pro 10.8.9 indir DivX Pro, yüksek nitelikli video dosyalarını oynatmak için kuvvetli bir araçtır, bu yazılım ayrıca video dosyalarını popüler formatlar arasında dönüştürme özelliğine de sahiptir. Divix Player, çağdaş bir grafik ortamıyla size eğlenceli bir oyuncu bilgi birikimi yaşatacak. Bu programı kullanarak video dosyalarınızı iPod ve iPhone'da oynatılabilir formatlara dönüştürebilirsiniz.

Bu programın format dönüştürme bölümünde, çıktı dosyasının niteliğini ve ayarlarını değiştirebilirsiniz.Ayrıca, birden çok videoyu birleştirme ve filmlere altyazı dosyası ve videolara yan parça ekleme özelliği DivX Plus yazılımının bir başka özelliğidir. Düşük CPU belleği kullanır ve sisteminizi yavaşlatmaz. Bu program farklı video formatlarını destekler ve istenilen videoyu çok daha iyi kalitede oynatır. Ayrıca altyazı dosyalarını da destekler. Bu programla, çeşitli web sayfalarının çevrimiçi videolarını da oynatabilirsiniz, bu program herhangi bir ek kodek gerektirmez.

Movavi Video Converter 21.0.0 Premium Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 2 - Görüntülenme: 105
Movavi Video Converter 21.0.0 Premium Türkçe indir Movavi Video Converter hem bir video dönüştürme hem de video biçimlendirme programıdır. Movavi Video Converter sayesinde video dosyalarınızı birbirlerinin uzantısına dönüştürebilecek ve dönüştürme esnasında kesme, kırpma, biçimlendirme gibi işlemlerinizi yapabileceksiniz. Ayrıca video dosyalarınıza altyazı, filigran, efekt, filtre vb. içerikler de ekleyebilirsiniz. Movavi Video Converter'in kullanımı kolay ve arayüzü basittir.

Program, 21-10-2020, 20:27 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro 19.2 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 66
WonderFox HD Video Converter Factory Pro 19.2 indir HD Video Converter Factory, video formatlarını dönüştürmek için kuvvetli bir programdır. Bu program sıradan SD kalitesinde video dosyalarını HD MP4, HD MKV, HD AVI, HD MTS, HD TRP gibi HD kalitesinde dosyalara dönüştürebilir. Bunun tersini yapmak da mümkündür. Bu yazılım 100'den fazla video formatını kapsar ve çıktı niteliğini korurken, her yerde bulunan bazı yazılımlardan 50 kat daha hızlıdır. Yazılım ayrıca değişken bit hızını ya da VBR'yi destekler; Bu seçeneğin kullanılması dosya niteliğini korurken boyutunu büyük oranda azaltır.

Android akıllı telefonlar ve Apple cihazlar gibi bazı cihazlar sadece birkaç formatı oynatabilir. Cihazınızın oynatamayacağı bir video dosyanız var ise, yazılım tarafından yalnızca birkaç tıklama ile o cihaz için uygun formatı üretebilirsiniz. Programın format dönüştürme konusundaki yüksek gücünün beraberinde, bu programın indirme aracını kullanarak YouTube, Facebook, Lauterc, Vimeo, Metakif gibi yüzlerce video paylaşım sitelerinden arzu ettiğiniz klip ve videoları kolayca indirebilirsiniz.

HD Video Converter Factory'nin fonksiyonları video dosyalarını dönüştürmek ve indirmekle sınırlı değildir; Bu program ile dönüştürme işleminden önce arzu ettiğiniz klipleri düzenleyebilir, söz gelimi eski filmlerin mozaik efektleri, bulanıklaştırma, keskinleştirme, gürültü, efektlerini kullanarak videoya güzel efektler uygulayabilirsiniz. Ya filmin uygunsuz kısımlarını silin veya birkaç video dosyasını bir araya getirip birleştirin. Bu program tam manasıyla formatları dönüştürmek ve video dosyaları üstünde çalışmak için bir fabrikadır.

Xilisoft Video Converter Ultimate 7.8.25 Build 20200718 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 83
Xilisoft Video Converter Ultimate 7.8.25 Build 20200718 indir Xilisoft Video Converter, video formatlarını birbirine dönüştürmek için en kuvvetli yazılımlardan birisidir. Bu programı kullanarak tüm eski ve yeni formatları birbirine dönüştürebilirsiniz. Bu programın enteresan bir özelliği, her format için size özel ayarları göstermesi ve çıktıyı ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilmenizdir. Örneğin, çıktı kalitesi, video ses kalitesi ve dönüşüm sırasında değiştirilebilir. Bu program yalnızca bir dönüştürücü değildir. Dönüştürmeye ilave olarak, başka olasılıklarınız da vardır, söz gelimi, video dosyalarının sesini çıkarabilir, her karenin kontrastını ve parlaklığını değiştirebilir, dönüştürme sırasında farklı video efektleri kullanabilir, videodan ve videodan video çekebilirsiniz. Bu video klipleri yeniden oluşturun. Bir video dosyasını birden çok parçaya ya da aksine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca ses dosyalarını birbirine dönüştürebilirsiniz. Xilisoft Video Converter, kullanıcılara gerekli tüm fonksiyonları basit bir grafik arayüzü ile sağlamayı başaran gelişmiş bir dönüşüm fabrikasıdır.

WonderFox DVD Video Converter 19.0 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 90
WonderFox DVD Video Converter 19.0 indir WonderFox DVD Video Converter, şifreli DVD'leri yedeklemenizi ve DVD videolarını çeşitli HD / SD formatlarına dönüştürmenizi sağlamayı başaran DVD ve video dosyalarını dönüştürmenin en kolay yolunu sunar. Birleştirerek, dilimleyerek, bir video parçasını kaldırarak ya da özel efektler ekleyerek video çıkışını düzenlemek ya da tasarlamak için bu kuvvetli video dönüştürme yazılımını kullanabilirsiniz. Kategorik mod ve benzersiz kodlama teknolojisi, dönüşüm hızını öncekinden 30-50 kat daha hızlı hale getirir. WonderFox DVD Video Converter'ı YouTube, Facebook, Vimio, liveleak ve diğer popüler çevrimiçi video internet sitelerinden kolayca çevrimiçi video indirmek için bile kullanabilirsiniz. Ayrıca, nerdeyse her çeşit video dosyası için oynatabileceğiniz bir video oynatıcı oluşturulmuştur.

Epubor Ultimate Converter 3.0.12.529 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 101
Epubor Ultimate Converter 3.0.12.529 indir Epubor Ultimate Converter nerde olursanız olun kitap okumanıza yardımcı olur. Yazılım, bir grup kitabı kolayca EPUB, PDF ve Mobi'ye dönüştürebilir ve dönüştürülen kitapları tam olarak oldukları gibi görüntüleyebilir. Tek yapmanız gerekli olan kitapları kütüphanenin sağ tarafından sürükleyip bırakmak, sol alt köşedeki çıktı biçimini seçmek ve son olarak "Dönüştür" düğmesine tıklamak. Sonra tüm kitaplar ihtiyaç duyduğunuz dosyalar olur. Genel olarak, Epubor Ultimate Converter, kitaplığınızın meta verilerini, başlık, yazar, kimlik, veri sürümü, dil ve benzeri konular da dahil olmak üzere kullanmanızı sağlamayı başaran basit ve görsel bir kullanıcı arayüzüne sahip basit ve kolay kullanılan bir yazılımdır. Yayıncıyı değiştirin. Bu programın diğer faydalı özellikleri, bir kitapta başlık, yazar, yayıncı ya da hatta tanıtımda bir kelime aramanıza izin veren geniş bir arama işlevidir. Sıkışırsanız, ayrıntılı bir kullanım kılavuzu da sağlanacaktır.

Format Factory 5.2.0 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 3 - Görüntülenme: 264
Format Factory 5.2.0 Türkçe indir Format Factory, tüm video, ses ve resim formatlarını birbirleri arasında sorunsuz bir şekilde dönüştürme işlemi yapabilen Türkçe dil desteğine sahip ücretsiz bir format dönüştürücü. Mobil cihazlar için de kulalnabileceğiniz ses ve video dönüştürücü. Video ve görsel formatları hızlı bir şekilde birbirleri arasında hemen dönüştürün.

Program, 26-05-2020, 15:41 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

Aiseesoft Video Converter Ultimate 10.0.16 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 87
Aiseesoft Video Converter Ultimate 10.0.16 indir Aiseesoft Video Converter Ultimate, farklı video formatlarını birbirine dönüştürmek için yeni ve kuvvetli bir yazılımın adıdır. Bu yazılım, kullanıcıların video dosyalarını çok çeşitli biçimlere dönüştürmelerini sağlar. Kullanıcıların dosyalarını çok çeşitli ortak biçimlere dönüştürmesine izin veren çeşitli HD / 2D / 3D formatlarıyla bütünüyle uyumludur.

Yazılım her çeşit HD AVI, HD WMV, HD MOV, TS, HD MP4 formatlarını bütünüyle destekler. Kullanıcılar ayrıca videolarını Anaglyph, Yan Yana ve. Bu yazılımın bir başka önemli özelliği, DVD disklerinin içeriğini çeşitli yaygın ses ve video formatlarına kopyalama yeteneğidir.
Sitemizde yayınlanan içeriğin hiçbiri sunucumuzda barınmamaktadır. Hak sahibinin talebi doğrultusunda konu yayından kaldırılacaktır.
© 2020 | Hepindir.net v.1.1.9 | Sitemap | İstatistikler | Son Yorumlar | Üye Ol | Mobil Versiyon | İletişim
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer saglayıcı`olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site sahibinin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlüğüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır`prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, admin@hepindir.net e-mail adresinden bize ulaşabilirler. Ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılıcaktır.

Sitede bulunan full programlar ve oyunlar tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.