Duyuru: Windows 10 2009 20H2 AIO Ekim-2020 - 32-64 Bit Türkçe Yayınlandı! İndirmek için Tıklayın.

Hepindir.net Seçtikleri

14
 CCleaner Professional
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 ESET Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2019
 Güncel Ofis Yazılımı

 Adobe Photoshop CC
 Prof. Resim Editörü

 Rufus
 USB İşletim Sistemi Kurma

 IObit Driver Booster
 Driver Güncelleyici

 uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

 Daemon Tools
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat Pro DC
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma
Toplam konu: 361 (+2)
Toplam yorum: 1304
Toplam üye: 772 (+12)
» Hepindir » Bakım - Temizlik

Advanced SystemCare Pro 14.02.171 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 253
Advanced SystemCare Pro 14.02.171 Türkçe indir Advanced SystemCare, bilgisayar sistemlerinin performansını artırmak için etkili bir yazılımdır. Bu program, Windows'un tüm bölümlerini iyileştirmek için kullanabileceğiniz eksiksiz bir temizleme, optimizasyon, sorun giderme, güvenlik vb. Paketidir. Bu program, kısa bir süre içinde pek çok insanın dikkatini çekmeyi başaran iObit'in önemli ürünlerinden birisidir. Şirket, bu programın sisteminizin hızını ve güvenliğini% 300'e kadar artırabileceğini iddia ediyor.

Windows işletim sistemi, bunlara dikkat etmezseniz, sisteminizde problemlerin olabileceği, bu problemlerin hata olarak görünebileceği, disk alanınızın boşuna lüzumsuz dosyalar tarafından işgal edilebileceği, sistem hızının yavaşlayabileceği farklı bölümleri vardır. Sistemde çeşitli izler ve hatta güvenlik problemleri bulun ve…. Tüm bunlar web öğreticileri manuel olarak yapılabilir, ancak sorun, gerekli bilgiye bakılmaksızın tüm bu problemlerin ele alınmasının uzun zaman almasıdır. Kullanıcılar, hatta profesyoneller bile, periyodik olarak tekrarlayan görevleri yapma fırsatına sahip değildir, bu nedenle genelde yoktur. Advanced SystemCare bunu sizin için tek bir tıklamayla ve önceden belirlenmiş programlara göre bir uzman olarak yapmak için dizayn edilmiştir.

Program, Dün, 14:18 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

WinTools.net Professional / Premium 20.9 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 27
WinTools.net Professional / Premium 20.9 indir WinTools.Net Professional / Premium, Windows işletim sisteminin hızını ve kararlılığını artırmak için bir hayli kullanışlı ve kullanışlı bir pakettir. WinTools.Net herhangi bir iz bırakmadan arzu ettiğiniz yazılımları sistemden bütünüyle kaldırmanıza olanak sağlar. WinTools.Net ile yazılımın kaldırılması ile oyunların kaldırılması arasındaki önemli farklardan birisi de budur. Bu da ilgili referansları Windows kayıt defterinden siler. Bu yazılım, Windows başlangıcı üstünde hassas ve uzman kontrole sahip olmanızı sağlar. WinTools.Net, bilgisayarınızın belleğini izlemenizi ve arzu ettiğiniz zaman dolu ve boş alanından haberdar olmanızı sağlar.

Windows'unuzu en son değiştirdiğinizden bu yana belirli bir süre geçtikten sonra, etkinliklerin hızının artık eskisi gibi olmadığı ve işlerin yavaşça yapıldığı muhtemelen başınıza gelmiştir. Bu yavaşlama başlangıçta önemsizdir, ancak zamanla sorun daha şiddetli ve can sıkıcı duruma gelir. RAM alanını yönetmek için çok yönlü bir yazılım tanıtarak, kayıt defteri, gizlilik ve bu problemleri büyük ölçüde ortadan kaldırmanız için hizmetinizdeyiz sevgililer.

CCleaner Professional 5.73.8130 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 36 - Görüntülenme: 997
CCleaner Professional 5.73.8130 Türkçe indir CCleaner, Windows'u temizlemek ve optimize etmek ve böylelikle performansını artırmak için eksiksiz ve doğru bir araçtır. Bu yazılımla, Windows'ta lüzumsuz harici dosyalar olmayacaktır. CCleaner'ın diğer özellikleri arasında Windows kayıt defterini temizleme ve optimize etme özelliği bulunur. Uzun bir süre boyunca yazılım bedava dağıttığı olarak piyasaya sürüldü, ancak şimdi program lisansı Freemium olarak değiştirildi (Free ve Premium kelimelerinden oluşuyor) ve lisansı satın alırsanız programın bazı ek özellikleri etkinleştirilecektir.

Program, 26-10-2020, 21:17 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

Glary Utilities Pro 5.153.0.179 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 101
Glary Utilities Pro 5.153.0.179 Türkçe indir Glary Utilities, bir bilgisayarı onarmak, hızlandırmak, bakımını yapmak ve korumak için bir dizi araçtır. Bu yazılım, kullanıcılara düzenli kategorilerde ve tek bir grafik arabirim biçiminde pek çok araç sağlar. Zamanla, pek çok yararsız ya da geçici dosya Windows boyunca yayınlanır, ancak ne yazık ki Windows bu dosyaların otomatik şekilde silinmesi için uygun bir çözüm sağlamamıştır. Örneğin, bir programı sildiğinizde, Windows bu programın tüm izlerini kayıt defterinden ya da Windows'un diğer bölümlerinden kaldırmıyor gibi görünmektedir. Bu durumlarda, bu ek dosyaları silmek için araçlar kullanmak gerekir. Glary Utilities iyi bir iş çıkarıyor.

Program, 26-10-2020, 21:14 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

Yamicsoft Windows 10 Manager 3.3.5 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 424
Yamicsoft Windows 10 Manager 3.3.5 Türkçe indir Windows 10 Manager, Windows 10'u optimize etmek, temizlemek ve onarmak için kullanışlı bir araçtır. Bu program sisteminizi hızlandırır. Windows'da karşılaşabileceğiniz hataları düzeltir. Windows 10 güvenlik problemlerini tanır ve giderir. Bu araç esasında yeni başlayanlardan profesyonellere kadar tüm kullanıcıların birkaç seçenek seçerek istedikleri hedefe ulaşabilecekleri 30 farklı aracın bir koleksiyonudur.

Bu ayarların hepsinin Windows aracılığı ile uygulanabileceği doğrudur, ancak kimi zaman bir sebepten dolayı kayıt defterinde ya da diğer bölümlerde belirli bir ayarı unutabiliriz ya da Windows'un farklı bölümleriyle etkileşim kurma şansımız olmayabilir. Ayrıca, manuel ayar hatalı değerlere eğilimlidir ve yanlış bir değer girilmesi işletim sisteminde onarılamaz hasara neden olabilir. Bu sebeple, bu tür araçların kullanımı uygulamanın güvenliğini ve hızını artırabilir ve kullanıcıların Windows'un farklı bölümlerini entegre etmesine izin verebilir. Windows 10 Manager, küçük boyutuna rağmen, herhangi bir Windows kullanıcısının diğer benzer programları ayrı olarak yüklemesini gerektiren pek çok araç içerir.

Program, 26-10-2020, 21:10 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

R-Wipe & Clean 20.0 Build 2277 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 2 - Görüntülenme: 109
R-Wipe & Clean 20.0 Build 2277 indir R-Wipe & Clean, lüzumsuz dosyaları kaldırmak ve bilgisayar sistemlerinin güvenliğini çoğaltmak için mükemmel bir programdır. Program, tarayıcıların geçici verileri, geçmişleri, çerezleri, otomatik tamamlama formları, kaydedilmiş şifreler, son oluşturulan belgeler, MRU listeleri, geçici sistem dosyaları ve 300'den fazla değişik Windows uygulamasından geçici olarak gizlenen veriler şeklinde dosyaları algılar. Ve emin ve geri döndürülemez bir halde kaldırır. Bir dosyayı durağan(durgun) diskinizden sildiğinizde, tamamen silinmiş olan görüntüyü silmeyin. İşletim sistemi yalnızca bu dosyanın konumunun öteki dosyalarla değiştirilmesine izin verir

Program, 24-10-2020, 20:01 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

Avast Cleanup Premium 20.1 Build 9413 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 18
Avast Cleanup Premium 20.1 Build 9413 Türkçe indir Avast Cleanup Premium, Windows sistemlerinin temizlenmesi ve hızının artırılması için yeni ve çok kuvvetli bir yazılım ürününün adıdır. Bilgisayar sisteminizle günlerce devamlı çalışan insanlardan biriyseniz, muhtemelen en az bir kez komutların yavaşlatılması ve yavaş yürütülmesi ile alakalı bir sorun yaşamışsınızdır. Aktivitelerin yavaş çalışması günlük aktiviteleri bozar ve kullanıcı bu konuya fazla dikkat etmezse problem günden güne daha da kötüleşecektir.

Web alanında devamlı ve sık hareket etmek, farklı yazılımlarla çalışmak ve en önemlisi web tarayıcılarının uzun sürede kapladığı alan kullanıcı için somut bir yavaşlık yaratabilir. Hepindir.Net sitesinden bu yazıda sizler için düşündüğümüz yazılım, sistemdeki ek verileri hızlı ve doğru bir tarama ile tespit edebilmekte ve bu gecikmelerin sebebini ortadan kaldırarak sistem hızını önceki durumuna geri yükleyebilmektedir.

Total Uninstall Professional 7.0.0.600 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 20
Total Uninstall Professional 7.0.0.600 Türkçe indir Total Uninstall Professional - kuvvetli bir kurulum ekranı ve gelişmiş bir kaldırıcıdır. Programları bütünüyle kaldırmak için Windows Program Ekle Kaldır'a alternatif kaldırıcıdır. "Tam Kaldırma", iki çalışma modu içeren eksiksiz bir kaldırıcıdır. Bu program, yeni bir uygulama yüklemeden önce sisteminizin anlık görünüşünü değiştiren oluşturur. Ardından Total Uninstall, kurulum bittikten sonra ek bir anlık görüntü alır. Daha sonra, iki anlık görüntüyü karşılaştırır ve tüm değişiklikleri grafik ağaç görünümünde görüntüler, tüm kayıt defteri değerlerini ve / ya da eklenen, değiştirilen ya da silinen dosyaları işaretler. Total Uninstall bilgisayar yazılımını bedava dağıttığı indirme, bu değişiklikleri kaydeder ve uygulamayı kaldırmaya karar verirseniz, değişiklikleri önceki duruma geri döndürür.

RAM Saver Professional 20.7 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 22
RAM Saver Professional 20.7 Türkçe indir RAM Saver Professional - bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayacak, kullanımı basit bir RAM güçlendirici, RAM iyileştirici araçtır. RAM iyileştirici, uygulamalarınız için daha fazla bellek kullanılabilir duruma getirerek işletim sistemi performansını artırır. Bu optimizasyon püf noktalarını kullanmak, favori uygulamalarınızın ve oyunlarınızın eski bilgisayarlarda bile daha hızlı ve daha verimli çalışmasına yardım edecektir.

RAM Saver Pro, CPU ve Anakart önbelleklerinizin verimliliğini artırmaya çalışır. Program, daha hızlı erişim süresi için sistem belleğini birleştirir. RAM Saver Pro, kötü davranan uygulamalardan kaynaklanan bellek sızıntılarını kurtarır ve kullanılmayan kitaplıkları geçici olarak diske aktarır ve bu biçimde devam eder.

Soft Organizer Pro 8.16 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 20
Soft Organizer Pro 8.16 indir Soft Organizer Pro - eksiksiz bir yazılım temizleme aracıdır. Aracın en temel işlevi, programların bilgisayarınızdan bütünüyle kaldırılmasıdır. Soft Organizer, belirli bir uygulamanın kurulum işlemi sırasında sistemde yapılan tüm değişiklikleri izler.

Kurulum sırasında hangi dosya ya da kayıt defteri girişlerinin değiştirildiğini kolayca öğrenebilirsiniz. Soft Organizer, bu verileri kullanarak bir uygulamayı sipariş ettiğinizde bütünüyle kaldırır. Gereksiz yazılımları kaldırırken sıklıkla karşılaştığımız yaygın bir sorun, sistemde kalan çeşitli izlerdir: diskteki lüzumsuz dosyalar ya da klasörler, kayıt defteri girdileri vb. Bu, bir uygulama kendi kaldırıcısı ile doğru bir biçimde kaldırılsa bile gerçekleşebilir - bu, bir satıcı tarafından uygulamayı kaldırmak için sağlanan özel bir programdır. Soft Organizer programı bu sorunu çözmeyi hedeflemektedir.
Sitemizde yayınlanan içeriğin hiçbiri sunucumuzda barınmamaktadır. Hak sahibinin talebi doğrultusunda konu yayından kaldırılacaktır.
© 2020 | Hepindir.net v.1.1.9 | Sitemap | İstatistikler | Son Yorumlar | Üye Ol | Mobil Versiyon | İletişim
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer saglayıcı`olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site sahibinin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlüğüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır`prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, admin@hepindir.net e-mail adresinden bize ulaşabilirler. Ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılıcaktır.

Sitede bulunan full programlar ve oyunlar tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.