Duyuru: Windows 10 2009 20H2 AIO Ekim-2020 - 32-64 Bit Türkçe Yayınlandı! İndirmek için Tıklayın.

Hepindir.net Seçtikleri

14
 CCleaner Professional
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 ESET Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2019
 Güncel Ofis Yazılımı

 Adobe Photoshop CC
 Prof. Resim Editörü

 Rufus
 USB İşletim Sistemi Kurma

 IObit Driver Booster
 Driver Güncelleyici

 uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

 Daemon Tools
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat Pro DC
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma
Toplam konu: 361 (+2)
Toplam yorum: 1305
Toplam üye: 773 (+13)
» Hepindir » Araçlar - Çeşitli

Sametran v1.05 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 7
Sametran v1.05 Türkçe indir Sametran programını diğerlerinden ayıran en büyük fark yapay zekaya sahip olması ve internet bağlantısına gerek kalmadan çeviri yapabilmesidir. İngilizceden Türkçeye otomatik çeviri sistemi. Same Public sürümünde içerik konuları bağımsız olarak her türlü metini çevirmeniz için hazırlanmıştır. Uzman kullanıcılara yönelik gramer ve cümle yapılarını inceleyebilirsiniz.

GOM Player Plus 2.3.58 Build 5322 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 4 - Görüntülenme: 210
GOM Player Plus 2.3.58 Build 5322 Türkçe indir Yeni nesil performans sunan GOM Player Plus, en yüksek video çözünürlüğü ve en üst düzey video oynatıcı performansı için adeta turbo şarjlıdır. GOM Player Plus, kullanıcı deneyimini ve hızını artırmak için reklamsızdır. Kapsamlı dosya desteği sunar. GOM Player Plus, en popüler video formatlarını varsayılan olarak çalabilir: AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV ve daha fazlası! AB tekrarı, ekran yakalama, Media Player yakalama, oynatma hız kontrolü ve video efektleri gibi çok çeşitli gelişmiş özelliklere sahip olan GOM Player Plus, videolarınızı oynatmaktan çok daha fazlasını yapmanızı sağlar. Nadir durumlarda, yaygın olmayan video türleri GOM Player Plus tarafından desteklenmez. GOM Player Plus'ın Codec Finder servisi, eksik olduğunuzu arayacak ve sizi daha fazla okuyabileceğiniz ve / veya eksik kodekleri indirebileceğiniz bir yere yönlendirecektir. GOM Player Plus'ı GOM Remote ile kontrol edebilirsiniz. Bu, ileri / geri, oynatma ve duraklatma gibi tüm temel işlevleri içerir. Ayrıca dosyaları açma, arama ve PC güç kontrolü gibi gelişmiş işlevleri de içerir. 360 YouTube videoları için arama ve oynatma işlevleri sağlar. Türkçe dil desteği de bulunur.

Program, 23-10-2020, 23:03 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

GiliSoft USB Lock 8.8.0 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 100
GiliSoft USB Lock 8.8.0 indir GiliSoft USB Kilidi, sistemin USB bağlantı noktalarını korumak için kullanışlı bir araçtır. Artık bu programı sisteme yükleyerek veri hırsızlığı konusunda endişelenmeyin. Bu program, bilgilerin anonim sürücülere ve disklere kopyalanmasını önler. Programa flash bellek ve diğer yetkili cihazları tanıtabilir ve gerisini engelleyebilirsiniz. Şu andan itibaren, birisi sistemin arkasında oturuyor ve verilerinizi flash belleğine ya da kompakt disklere kopyalamak istiyorsa, programın bunu yapmasını engelleyeceksiniz.

GiliSoft USB Kilidinin enteresan bir özelliği, flash belleğe sadece okunabilir biçimde erişmesine izin vermesidir. Kullanıcılar istedikleri CD ya da DVD'yi açabilir, ancak herhangi bir bilginin sistemden çıkması engellenir. Bu, sistemin güvenlik faktörünü artıracaktır. Bu yazılım genel ve paylaşılan sistemler için pek çok uygulamaya sahiptir. Bu yazılımı ofis ya da şirketteki sistemlere yüklemek, şirketinizden hiçbir bilgi kalmamasına yardımcı olur.

Program, 23-10-2020, 22:29 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

K-Lite Codec Pack 15.8.0 Mega indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 12 - Görüntülenme: 316
K-Lite Codec Pack 15.8.0 Mega indir K-Lite Mega Codec Pack, toplu kodek paketidir. Bilgisayar ortamında video izliyorsanız en temel programların başında K-Lite Codec Pack gelir. Videoların gerek duyacağı birçok kodeği tek program içerisinde bulabilirsiniz. Gerek video izlemek gerek video işlemek diğer adı ile video riplemek için kodek paketlerine gerek duyarız. Bu alanda ücretsiz alternatiflerin başında k-lite codec paketi gelir. Video işlemin yanı sıra en basitinden bir ses dosyası dinlerken veya işlerkende kodeklere gerek duyarız.

Program, 21-10-2020, 20:44 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

ApowerREC 1.4.5.76 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 4 - Görüntülenme: 143
ApowerREC 1.4.5.76 Türkçe indir ApowerREC, tanınmış Apowersoft ürün adının uygulama yazılımı adıdır. Bu yazılımla, bilgisayar ekranınızdan video kaydedebilir ve görüntü kaydedebilirsiniz. Bu yazılım ile arzu ettiğiniz her şeyin fotoğrafını ya da videosunu çekebilirsiniz. Bilgisayarınızın tüm ekranından farklı görüntü ve videolar kaydetmeye başlayabilir ya da sadece tercih ettiğiniz belirli ve seçilen bir bölümden fotoğraf ve video çekebilirsiniz.

ApowerREC yazılımı tarafından kaydedilen tüm videolar ses ile beraber gelir ve bu yazılım tarafından kaydedilen ses kalitesi çok iyidir. Yazılım ayrıca web kameranızdan video kaydedebilir. Ayrıca, bu yazılımın yeteneklerini ve bu yazılım tarafından kaydedilen ses niteliğini kullanarak, bu yazılımı eğitim videoları yapmak için de kullanabilirsiniz. Bu yazılımın sağlamış olduğu diğer özellikler arasında video düzenleme araçları, Görev Kayıt araçları ve daha fazlası yer alır.

Program, 21-10-2020, 20:35 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

Dashcam Viewer 3.6.0 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 17
Dashcam Viewer 3.6.0 indir Dashcam Viewer, görüntüleme veri oynatıcınız için uygulama yazılımının adıdır. Bu yazılımla, bu yazılımı kullanarak daha önce kaydedilmiş videoları, konumsal verileri (GPS verileri) ve şok sensörü verilerini görüntüleyebileceksiniz. Önünüzdeki yazılım 70'den fazla kamera modelini destekliyor. Bu yazılım ile hırsızlık gibi tehlikeler karşısında kişisel ve kamuya açık yerlerinizle ilgili endişelerinizden kurtulacaksınız, bu şekilde artık muhtemel tehlikeler konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Bildiğiniz gibi Dashcam Viewer yazılımı, evinizdeki ya da mağazalarınızdaki gizli kameraları yönetmek ve dağıtmak için kullanılacak olan bir yazılımdır. Bu yazılımın kullanımı için direk olarak K-Lite Codec Pack gereklidir. Bu yazılımı kullanmak için bu paketi bilgisayarınızda bulundurmanız gerekir. Bu yazılım hemde bir çok kabiliyet ve özelliğe sahiptir.

ScreenHunter Pro 7.0.1123 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 111
ScreenHunter Pro 7.0.1123 indir ScreenHunter Pro, Windows işletim sistemi için fotoğraf ve video çekmek ve Windows ekranından kayıt yapmak için uzman ve oldukça kullanışlı bir yazılımdır. Bu süper kuvvetli ve kuvvetli yazılım, Windows ekran ortamınızın resimlerinı çekmenizi sağlar. En sevdiğiniz resimleri mümkün olan en kısa bir süre içinde çekebilir ve en yüksek kalite ve netlikte elde edebilirsiniz. Yazılım pencerelerinin, web sitelerinin ve Windows ekranınızın resimlerinı çekebilirsiniz. Bu yazılımın, Windows ekranının resimlerinı çekmenin beraberinde video çektiğine ve bu yazılımı ses kaydı ile çekim yapmak için kullanabileceğinize özen gösterilmelidir.. Bu yazılımda, ekranınızdan çekilen resimleri düzenleyebileceğiniz ve buna metin, telif hakkı ve… ekleyebilirsiniz.

Program, 17-10-2020, 01:59 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

Mirillis Action! 4.12.2 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 134
Mirillis Action! 4.12.2 indir Mirillis Action, Windows masaüstünden HD kalitesinde videolar çekmek ve kaydetmek için kullanışlı ve kullanışlı bir araçtır. Bu program sayesinde, kullanıcılar monitör ekranından çok çeşitli seçeneklerle çeşitli nitelikli eğitim videoları indirebilirler. Bu program, oyun ortamı, video, web'de yayımlanan videolar vb. Dahil olmak üzere herhangi bir ortamdan oynatabilir. Mümkün olan en yüksek kare hızıyla çekim yapın. Tam ekran, belirli bir pencere ya da web sayfaları olsun, ekranın herhangi bir yerinden çekim yapmanın beraberinde iyi ekran görüntüleri de çekebilirsiniz. Bu programın ana kullanım alanlarından biri oyun alanlarını filme almaktır. Oyun ortamınızın videolarını yapmak ve başkalarının kullanımına sunmak istiyorsanız, bu program iyi bir alternatiftir.

Mirillis Action, oyun ortamından performansı yüksek videolar çekebilir. Bu program çıktı olarak çeşitli video formatlarını destekler. Video kaydı sırasında mikrofon sesinin kaydedilip kaydedilmeyeceğini de belirleyebilirsiniz. Windows ortamında oynatılan çekimler de video kaydının bir parçasıdır. Program ayarlarında, kayıt niteliğini, kare hızını ve diğer pek çok seçeneği beğeninize göre ayarlayabilirsiniz. CUDA ve Intel Quick Sync gibi donanım hızlandırıcılarının ve teknolojilerin kullanımı sebebiyle bu programın kayıt hızı yüksektir ve video kaydederken herhangi bir günlük görmezsiniz.

Bu programın enteresan özelliklerinden biri, sosyal ağlara adanmış videoların üretilmesidir. Örneğin, YouTube ve Facebook gibi ağlar için uygun video dosyaları oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. Programın görünümü güzel tasarlanmış ve modern ve çeşitli bölümlerine erişim kolaydır. Videoyu kaydettikten sonra, sonuç otomatik olarak program oynatıcıda görüntülenir ve oradan istediğiniz çıkışı belirleyip kaydedebilirsiniz.

Program, 17-10-2020, 01:56 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

StartIsBack++ 2.9.7 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 6 - Görüntülenme: 170
StartIsBack++ 2.9.7 Türkçe indir StartIsBack++ windows 10 için alternatif olarak kullanabileceğiniz başlat menüsü programıdır. Windows 10 işletim sisteminde windows 7 tarzında başlat menüsü isteyenler için alternatif bir program. Türkçe olmak üzere çoklu dil desteği sunan yazılım ile windows başlat menüsünü kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

Programın bu sürümü sadece windows 10 ile uyumludur. Programın aynı isimde windows 8 ve windows 8.1 çalışmalarıda bulunmaktadır. Türkçe olmak üzere birçok dilde programı kullanabilirsiniz.

Program, 16-10-2020, 12:41 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

Ultracopier 2.2.4.8 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 144
Ultracopier 2.2.4.8 Türkçe indir Ultracopier hem gelişmiş özelliklere sahip hem de kullanımı kolay olan bir programdır. Program sayesinde dosya kopyalama ve taşıma işlemi gayet kolay hale gelmektedir.

Bu kullanışlı araç kopyalama ve taşıma işlemlerinde hız limitlemesi yapmanıza, hata kontrolü yapmanıza imkan tanımakta ve çeviri desteği sunmakta.

Program, 16-10-2020, 12:39 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

Sitemizde yayınlanan içeriğin hiçbiri sunucumuzda barınmamaktadır. Hak sahibinin talebi doğrultusunda konu yayından kaldırılacaktır.
© 2020 | Hepindir.net v.1.1.9 | Sitemap | İstatistikler | Son Yorumlar | Üye Ol | Mobil Versiyon | İletişim
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer saglayıcı`olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site sahibinin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlüğüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır`prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, admin@hepindir.net e-mail adresinden bize ulaşabilirler. Ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılıcaktır.

Sitede bulunan full programlar ve oyunlar tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.