Duyuru: Windows 10 2009 20H2 AIO Ekim-2020 - 32-64 Bit Türkçe Yayınlandı! İndirmek için Tıklayın.

Hepindir.net Seçtikleri

14
 CCleaner Professional
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 ESET Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2019
 Güncel Ofis Yazılımı

 Adobe Photoshop CC
 Prof. Resim Editörü

 Rufus
 USB İşletim Sistemi Kurma

 IObit Driver Booster
 Driver Güncelleyici

 uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

 Daemon Tools
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat Pro DC
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma
Toplam konu: 361 (+2)
Toplam yorum: 1303
Toplam üye: 771 (+11)
» Hepindir » Antivirüs - Güvenlik

IObit Malware Fighter Pro 8.2.0.693 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 228
IObit Malware Fighter Pro 8.2.0.693 Türkçe indir Malware Fighter, virüsleri ve casus yazılımları temizlemek için kuvvetli bir araçtır. Güçlü motoru ile program virüsler, keylogger'lar, truva atları, solucanlar, kök setleri ve benzerleri dahil her çeşit güvenlik tehdidini tespit edip bastırabilir. Bu çift çekirdekli güvenlik aracının motoru benzeri olmayan bir şekilde geliştirildi ve uygulandı. Program ayrıca şüpheli yazılım davranışlarını izleyebilir ve size bildirebilir. Bu yazılım, işletim sisteminin alt katmanlarında gizlenmiş kök kitleri de dahil olmak üzere her çeşit yüzey ve derin saldırıları algılayabilir ve yok edebilir.

Programın güzel bir kullanıcı arayüzü var ve en önemlisi IObit'in bir ürünü. Birkaç benzersiz ürün sunarak Windows araçları oluşturma yeteneğini kanıtlamış bir şirket. Bu yazılımın bazı önemli özelliklerine dikkat çekmek istiyorsak, evvela işletiminin basitliğine dikkat çekeceğiz. Bu uygulama ve tüm IObit uygulamalarının tek tıklamayla bilinir. Burada da, tek bir tıklamayla sistem tarama işlemini başlatabilirsiniz ve sonunda, tehditleri gösteren bir rapor sunulur; burda belirli durumları tek bir tıklamayla temizleyebilirsiniz.

Program, Dün, 14:14 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

ESET Internet Security 14.0.22.0 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 33 - Görüntülenme: 751
ESET Internet Security 14.0.22.0 Türkçe indir ESET firmasının ağırlıklı olarak internet kullanımını ele alan ve koruma sağlayan yazılımıdır. Program ile anlık bilgisayarınızı koruyabilir, internette yer alan şifrelerinizi güvenle saklayabilir, bankacılık ve çeşitli ödeme işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Lokal ve genel ağ bağlantınızı zararlı saldırılara karşı koruyabilir, bunun yanı sıra bilgisayarınızı anlık olarak zararlı tehditlere karşı güvenlik duvarı altına alabilirsiniz.

Program, 28-10-2020, 00:05 saatinde JaGGo tarafından güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

Avast Premium Security 20.8.2432 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 21
Avast Premium Security 20.8.2432 Türkçe indir Avast Premium Security, gizliliğin korunması, bilgi güvenliği ve sistemin virüslerin ve virüslerin tehlikelerine karşı korunması için olağanüstü bir pakete erişim sağlamayı başaran uzman kullanıcılar için yeni ve oldukça kuvvetli bir güvenlik paketinin adıdır. Tüm cihazlardan profesyonel şekilde ve çevrimiçi olarak koruma özelliğini taşıyor yeni bir güvenlik paketi olarak kısa süre önce piyasaya sürülen bu yeni koleksiyon, kullanıcıların gizliliğini koruma ve dijital dünyadaki bilgisayar ve ekipmanların güvenliğini bulut platformunda sağlamaya yönelik yeni bir adımdır. Güncellemeler, güvenli ve bütünüyle uzman bir performans gösterebilir. Bildiğiniz gibi şimdilerde, siber uzay kullanıcılarının gelişmesi ve artış göstermesi ve web dünyasına yeni gelenlerin girmesiyle beraber, hackerların ve vurguncunun bu alanda siber sabotaj yapabilmek için yapmış oldukları yıkıcı faaliyetler için arena hazırlandı. Güvenlik araçları olmadan bir bilgisayar ya da cep telefonu kullanarak böyle bir ortama girmek, güvenliğinizi bilgisayar korsanları ve vurguncularla büyük ölçüde tehdit edebilir.

Comodo Internet Security Premium 2020 12.2.2.7062 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 26
Comodo Internet Security Premium 2020 12.2.2.7062 Türkçe indir Comodo Internet Security Premium, sisteminizi hacklemek ve casusluk yapabilmek için kuvvetli bir engel görevi gören her çeşit virüs, truva atı, solucan, kötü amaçlı yazılım ve diğer kötü amaçlı araçlarla başa çıkmak için çok kuvvetli ve yeni bir araçtır. Engeller. Komodo Internet Security yazılımı, uzman ve doğru arama ve karantina ile tüm sistem olaylarını kontrol eder ve tüm şüpheli dosyaları size bildirir.

Comodo İnternet Güvenliği, kuvvetli ve benzersiz Duvarı ile ağ ile de sizi güvende tutabilir. Comodo'nun avantajlarından ve kuvvetli yanlarından biri, çağımızda sistemin en çok kullanmış olduğu kaynak olan internette gezinme ve internet ile çalışmanın güvenliğidir. İnternete bulaşır, Comodo Internet Security yazılımı tüm kötü amaçlı yazılımların merkezlerine bağlanmasını önleyebilir ve ayrıca sisteme virüs ve casus siteleri ve sayfalarından bulaşmasını engelleyebilir.

Folder Guard 20.9 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 2 - Görüntülenme: 45
Folder Guard 20.9 indir Folder Guard, dosya ve klasörleri korumak için uygun bir yazılımdır. Bu program, kullanıcıların dosyalara, klasörlere ve diğer Windows kaynaklarına erişimini kolayca kısıtlayabilir. Dosyayı ya da klasörü şifreleyebilirsiniz. Onları gizle. Sadece okuma erişimi verin. Flash sürücülere erişimi ve içerisine dosya kopyalamayı engelleyin. Windows kontrol paneline erişimi önleyebilirsiniz. Bu program tarafından gizlenen dosyaların sadece bu program yeniden görüntülenebileceğini ve bunlara DOS ve diğer tekniklerle erişemeyeceğinizi unutmayın. Kullanıcıları kısıtlarken yönetici kullanıcıyı bile kısıtlayabilirsiniz. Normal bir kullanıcı olarak bir dosyayı bu programla şifrelemeniz söz konusu değildir ve yönetici bu dosyayı erişimiyle açabilir. Yöneticinin ayrıca kilidi açmak için bir şifreye ihtiyacı olacaktır.

Folder Guard yardımıyla programın kurulumunu önleyebilir ya da arzu ettiğiniz programları açabilir ve bu olanağı yalnızca yetkili kullanıcılara bırakabilirsiniz. Bu programın bir başka enteresan özelliği de USB sürücülerini, CD-ROM'ları ve diğer çıkarılabilir sürücüleri kilitleme yeteneğidir. Yetkisiz kullanıcıların bu medyaya erişimini engellemek ve sadece belirli kişilerin erişimine izin vermek için bir program kurabilirsiniz. Bu programın grafik arayüzü çok basittir ve onunla çalışmak karmaşık adımlara sahip değildir. Açıklamaya ihtiyaç duyulan her yerde, program size yeterli bilgi sağlar. Sisteminizin birden çok kullanıcısı var ise ve dosyalarınızın güvenliği konusunda endişeleriniz var ise bu programı kullanın.

NETGATE Spy Emergency 2020.25.0.800 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 2 - Görüntülenme: 63
NETGATE Spy Emergency 2020.25.0.800 indir Spy Emergency, Windows işletim sisteminden casus yazılımları kaldırmak için kullanışlı bir araçtır. Bu program her çeşit casus yazılımı, spam gönderenleri, şakacıları, sinir bozucu reklamları, virüsleri, truva atlarını, internet solucanlarını, fidye yazılım programlarını ve diğer kötü amaçlı yazılımları sisteminizden güvenli ve güvenli bir biçimde kaldırabilir. Sisteminiz uzun süreden beri internete bağlıysa, kendinizi antivirüs ile sınırlamayın. Sistemdeki casus yazılımları yok etmek için uzman bir yazılıma sahip olmak önemlidir. Bu programlar genelde antivirüs kadar kaynak tüketmez. Hafiftirler ve yüksek hızlarda tararlar.

Sisteminiz bir avsa ve kontrol araçları kullanılarak uzaktan izleniyorsa ya da amaçlanan amacı için kullanılıyorsa, bu program bu tür saldırıları ve şüpheli davranışları algılayabilir ve etkisiz hale getirebilir. Web sayfalarını açarken istemeden diğer bir pencere açarsanız ya da belirli URL'lere yönlendirirseniz, kötü amaçlı yazılımlarla karşılaşma olasılığınız daha yüksektir. Bu program, bu durumları da tespit edip etkisiz hale getirebilir. Bu program kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve tarama işlemlerini iyi bir hızda gerçekleştirir. Bu programın veritabanını daima güncel tutarsanız, kötü amaçlı yazılımları tespit etme ve bunları kaldırma konusunda iyi bir beceriye sahiptir. Bu ürünün üreticisine göre şimdiye kadar hatırı sayılır bir sayı olan 985 bin internet tehdidini tespit edip etkisiz duruma getirmeyi başardı.

Smadav Pro 2020 14.1.6 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 40
Smadav Pro 2020 14.1.6 indir Smadav, Windows işletim sistemi için kuvvetli bir antivirüs yazılımıdır. Bu program, diğer antivirüs programları gibi, güvenlik saldırılarını ve tehditleri engellemek için sisteminizde güvenlik kapsamı sağlar. Solucanlar, truva atları, reklam tanıtım yazılımları, spam gönderenler, fidye yazılımı gibi virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları tespit etmenin beraberinde, Bu program her çeşit Otomatik Çalıştırma virüsünü koruma ve tespit etme konusunda iyi bir beceriye sahiptir. Bu virüsler genelde flash bellekte ve çıkarılabilir depolama ortamında bulunmaktadır. Bir üniversitede, internet kafede, okulda ya da farkında olmayan herhangi bir kamu sistemindeki flash sürücünüze bağlanır ve dosyaları kopyalayın. Sistemde Otomatik Çalıştırma virüsleri ya da diğer kötü amaçlı virüsler var ise, bir kopyası genelde flash sürücünüze kopyalanır.Bu flash sürücüyü eve getirdiğinizde ve kişisel sisteminize ya da dizüstü bilgisayarınıza bağladığınızda, güvenlik kapsamınız yoksa virüs çalışacak ve Ayrıca sisteminize de kök salmıştır.

Bu program, bu tür saldırıları engelleme konusunda iyi bir yeteneğe sahiptir. Flash'ı sisteme bağladığınızda, program otomatik ve otomatik çalıştırılan dosyaların yürütülmesini engeller ve virüs var ise onu temizler ve rapor eder. Bu program otomatik şekilde güncellenir ve veritabanı virüslerden ve kötü amaçlı yazılımlardan gelen en son bilgilerle sisteminizin güvenliğini daima artırır. Antivirüs güncellemesi otomatik şekilde indirilir ve sessizce kurulur. Elbette bu antivirüs yazılımını manuel olarak ve zamanında da güncelleyebilirsiniz.

USB Disk Security 6.7.0.0 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 3 - Görüntülenme: 133
USB Disk Security 6.7.0.0 Türkçe indir USB Disk Security, virüsleri algılayarak ve sızmalarını önleyerek bilgisayarınızı koruyabilen çıkarılabilir sürücülerdeki kötü amaçlı yazılımlara karşı sisteminizi koruyan bir yazılımdır. Yazılım, USB sürücüleri, flash sürücüleri, dijital kartları, çıkarılabilir depolamayı, hafıza kartlarını ve mobil cihazları destekler ve kötü amaçlı dosyaları tespit edip sisteme aktarılmasını engelleyebilir. . Bu program, çevrimdışı bilgisayarları korumak için muhteşem bir çözümdür ve tüm kötü amaçlı dosyaları güncellemelere ihtiyaç duymadan algılar.

USB Disk Security, tehditleri engellemek ve yaygın ya da bilinmeyen virüsleri engellemek için yeni ve yenilikçi bir teknoloji kullanır ve ayrıca sisteminizi veri hırsızlığına karşı korur. Bu araç, en hafif ve en hızlı antivirüs yazılımlarından birisi olarak bilinir ve bilgisayarınızı sistem kaynaklarını en az kullanarak koruyabilir. Bu yazılım hemde diğer antivirüs yazılımlarıyla bütünüyle uyumludur ve performansı diğer programların faaliyetlerini etkilemez.

GlassWire Elite 2.2.210 indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 78
GlassWire Elite 2.2.210 indir GlassWire, İnternet trafiğini yönetmek ve izlemek için şık ve yüksek verimli bir yazılımdır. Bu program hakkında, ilk bakışta göze çarpan ilk şey, güzel ve kullanıcı dostu görünümüdür. Bu programın ortaya çıkışından ve çok uygun eleman düzenlemesinden, programın en temel işlevine geliyoruz. Programı kurduktan sonra, bu program Internet ile her çeşit bilgi işlemini size bildirecektir. İnternet erişimini devre dışı bırakabilirsiniz. Program, tüketilen trafik miktarını farklı grafiklere göre 5 dakika, günlük, haftalık, aylık ya da periyodik aralıklarla otomatik şekilde görüntüler. Belirli bir program tarafından tüketilen tüketim miktarını da belirleyebilirsiniz. Örneğin, bir programın son 24 saatte ne kadar trafik harcadığını bilmek istersiniz.

Bu program, çeşitli programları tek bir tıklamayla engelleyebileceğiniz kuvvetli bir güvenlik duvarına sahiptir. Uygulamanın Uyarılar ve Ayarlar bölümünde, çeşitli etkinlikler için bir uyarı mesajı görüntüleyebilir ya da mesajları ihtiyacınız olanla sınırlandırabilirsiniz. Program ayrıca dahili ağ alışverişlerinin hacmini de görüntüleyebilir. Görüntülenen tüm birimler indirme ve yükleme olarak görüntülenir ve indirme ve yüklemenizi bir bakışta görebilirsiniz. Kurulumdan sonra, bu program gizlice sistem tepsisinde iş yapar ve aktivitelerinize müdahale etmez. Programı arzu ettiğiniz zaman tek bir tıklama ile devre dışı bırakabilirsiniz. Bu yazılım hemde farklı kaplamalara sahiptir ve her birini seçerek programın görünümünde önemli değişiklikler görebilirsiniz. Bu programı hem güzel hem de kuvvetli olduğu için tüketici trafiğini yönetmek için kullanmanızı öneririz.

Rohos Logon Key 4.6 Türkçe indir

Ekleyen: JaGGo - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 108
Rohos Logon Key 4.6 Türkçe indir Rohos Logon Key, flash belleği bir güvenlik belirtecine dönüştürmek ve sistem güvenlik kilitlerinin kilidini açmak için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Artık Windows'unuza güvenle erişebilirsiniz. Bu program ile zayıf parolanızı güvenli ve güvenli bir ağ geçidine dönüştürebilirsiniz. Unutmak konusunda endişelenmenize gerek kalmadan çok büyük parolalar kullanabilirsiniz. Windows'unuz çok uzun bir parola ile korunuyor, ancak artık parolayı kendiniz manuel olarak girmenize gerek yok.

Tek yapmanız gerekli olan USB'nizi sistem bağlantı noktasına bağlamaktır. Sisteminizin güvenliğini de artırabilir ve usb ihtiyacına ilave olarak, PIN kodunu iki adımlı bir programa geçebilmeniz için ayarlayabilirsiniz. Windows'unuz güvenli modda bile güvenlidir ve meraklı kişilerin buna erişimi olmaz. Bu tür şifreleme, sistemleri için hazırda bekletme kullanan kullanıcılar için de yararlıdır. Ayrıca uzak masaüstü bilgisayarlara yönelik desteğini de optimize eder.
Sitemizde yayınlanan içeriğin hiçbiri sunucumuzda barınmamaktadır. Hak sahibinin talebi doğrultusunda konu yayından kaldırılacaktır.
© 2020 | Hepindir.net v.1.1.9 | Sitemap | İstatistikler | Son Yorumlar | Üye Ol | Mobil Versiyon | İletişim
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer saglayıcı`olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site sahibinin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlüğüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır`prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, admin@hepindir.net e-mail adresinden bize ulaşabilirler. Ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılıcaktır.

Sitede bulunan full programlar ve oyunlar tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.