Giriş
Kapat

Internet Download Manager 6.38 Build 9 Türkçe indir

İnternet Araçları

Internet Download Manager 6.38 Build 9 Türkçe indir
İnternet download manager dosya indirme programıdır. Oldukça sade ve basit bir arayüzü vardır. Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanmak mümkündür. Programın kısaca adı idm 'dir. Program internet hızınızı sonuna kadar kullanır. Tarayıcı üzerinden yapılan indirmelere oranla daha iyi verim almak mümkündür. Bunun yanı sıra turbobit, letitbit ya da benzeri dosya paylaşım sitelerinde premium hesabınız bulunuyorsa bu program olmazsa olmazdır. Oldukça popüler bir programdır.

MAGIX ACID Pro 10.0.4.29 indir

Ses Editörleri

MAGIX ACID Pro 10.0.4.29 indir
MAGIX ACID Pro - Profesyonel kalitede orijinal müzik parçaları oluşturmanıza olanak tanıyan MAGIX'in popüler ürününün en son sürümüdür. ACID Pro uygulamasını kullanarak kendi müziğinizi kaydedin, miksleyin, surround ses parçaları oluşturun, videolar için müzik, internet siteleri ve Flash animasyonları yazın. Sezgisel ve kolay kullanılan araçlar, uzman kalitede ürünler oluşturmanıza yardımcı olur.

Visual Studio 2010 Türkçe Eğitim Seti indir

Eğitim Setleri

Visual Studio 2010 Türkçe Eğitim Seti indir
Tasarımdan geliştirmeye tüm yazılım geliştirme sürecini kolaylaştıran bir eğitim seti.. Anlatım Türkçe'dir. Set üzerinde Visual Studio 2010 kullanılmıştır. Eğer sizde Visual Studio 2010 programını öğrenmek ve kendi içeriğinizi geliştirmek istiyorsanız Visual Studio 2010 eğitim setini indirip inceleyebilirsiniz. Çalışmalarınızda kolaylık sağlayacaktır.

Visual Basic 6.0 Türkçe Eğitim Seti 5 CD indir

Eğitim Setleri

Visual Basic 6.0 Türkçe Eğitim Seti 5 CD indir
Visual Basic, Microsoft tarafından, Basic programlama dili üzerinde geliştirilmiş, olay yönlendirmeli, üst seviye, nesne tabanlı ve görsel bir programlama dilidir.Eğitim seti ile bu dili en ince ayrıntısına kadar öğrenebilir, projelerinizde yeni fikirler, yeni eklentiler üretebilirsiniz.

FXhome HitFilm Pro v12.2.8707.7201 indir

Video Editörleri

FXhome HitFilm Pro v12.2.8707.7201 indir
FXhome HitFilm Pro, film yapımı ve film ve video düzenleme meslekleri için uygun olan kuvvetli ve oldukça uzman film düzenleme araçları, uzman video efektleri ve 3D kombinasyonları koleksiyonunun adıdır. Gerçek bir film yapımcısının ihtiyaç duyduğu her şey bir yazılım şeklinde toplanır. Destansı bir film yapmayı mı planlıyorsunuz? HitFilm, sanat eserlerinizi ve zihninizi oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size verir. HitFilm'in yardımı ile kendi grafik başlıklarınızı oluşturabilir ve güzel animasyonları canlandırabilirsiniz. HitFilm Pro, kendi beyin fırtınası fikirlerinizi yaratma hırslarınızı sınırlayan her şeyi bir yana bırakın, serbest çalışan bir film yapımcısı olarak ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size tek bir yazılım paketinde sunar! Çünkü HitFilm Pro tüm sınırlamaları aşabilir.

Sametran v1.05 Türkçe indir

Araçlar - Çeşitli

Sametran v1.05 Türkçe indir
Sametran programını diğerlerinden ayıran en büyük fark yapay zekaya sahip olması ve internet bağlantısına gerek kalmadan çeviri yapabilmesidir. İngilizceden Türkçeye otomatik çeviri sistemi. Same Public sürümünde içerik konuları bağımsız olarak her türlü metini çevirmeniz için hazırlanmıştır. Uzman kullanıcılara yönelik gramer ve cümle yapılarını inceleyebilirsiniz.

Wise Disk Cleaner 10.4.1.789 Türkçe indir

Disk Programları

Wise Disk Cleaner 10.4.1.789 Türkçe indir
Wise Disk Cleaner, Windows işletim sistemi için çok iyi bir sabit disk temizleme yazılımıdır. Sisteminizdeki lüzumsuz dosyalardan bıktınız mı? Sabit disk alanınız hızlı doluyor mu? Bu problemlerden kurtulmak ister misiniz? Wise Disk Cleaner yazılımı ile, sisteminizde bulunan ve kullanıcı tarafından kolayca tanınmayan lüzumsuz dosyaları silebilir ve çok fazla alan boşaltabilirsiniz. Genellikle bu lüzumsuz dosyalar, gizli klasörlerde ve bir kullanıcı tarafından tanınmayan yerlerde bulunmaktadır.

GIMP 2.99.2 Türkçe indir

Grafik ve Fotoğraf Programları

GIMP 2.99.2 Türkçe indir
GIMP, kuvvetli bir görüntü düzenleme programıdır. Bu program, çeşitli eklentiler kullen temelrak gelişmiş grafik tasarım araçları sağlamaya çalıştı. Bu programın açık kaynak kodlu olduğundan dolayı kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde program geliştirmek mümkündür ve çıktı niteliğini artıracaktır. Photoshop gibi uzman programlarla çalışmaktan sıkıldıysanız, kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip olan bu program sizin için iyi bir seçim olacaktır. Çekici eklentilere sahip sabit menüler ve en temel araç gösterge paneli, resimlerinizi olabildiğince hızlı düzenlemenize olen temelk tanır. Popüler görüntü formatları desteği ve görüntü rötuşlama, programın diğer özellikleridir.

AVS Video Converter 12.1.3.670 indir

Dönüştürücü - Converter

AVS Video Converter 12.1.3.670 indir
Video formatlarının farklı cihazlarla uyumlu hale getirilmesi günlük bir ihtiyaçtır ve bu gayeyle pek çok yazılım üretilmektedir. Bu programların ticari versiyonları arasında AVS Video Converter yazılımı kesinlikle en iyi seçeneklerden birisidir. Bu programdaki format dönüştürme işlemi yüksek kalite ve hıza sahiptir ve belirli bir cihaza ya da formata uyarlanırken çıktı dosyasının özelliklerini korur. Bu yazılımın ayırt edici özelliği, video formatlarının dijital cihazlara dönüştürülmesidir.

AVS Video ReMaker 6.4.3.247 indir

Video Editörleri

AVS Video ReMaker 6.4.3.247 indir
AVS Video ReMaker, videoyu dönüştürmeden düzenleme yapabilen harikulade bir yazılım. Videonuz üzerinde hiçbir kalite kaybı yaşamadan düzenleme yapabilir, efektler ile canlandırabilir, yazı veya filigranlar ekleyebilirsiniz. MPEG, AVI, DVD, Blu-ray ve WMV dahil tüm platformlara destek sunar, ayrıca tüm video uzantılarını destekler. 3GP uzantılı mobil telefonlara özel dandik kalitede videolar vardır bilirsiniz. AVS Video ReMaker 3GP dosyalarını dahil düzenleyebiliyor. Ayrıca yine AVS Video ReMaker ile web kameranızdan video kaydı yapabiliyorsunuz.
Önceki Sonraki

Menü