Giriş
Kapat

Pro Cycling Manager 2020 Full indir

Spor Oyunları / Simulasyon Oyunları

Pro Cycling Manager 2020 Full indir
Doğru kararları alabilecek misin ? Tour de France’dan La Vuelta’ya kadar Bisiklet Dünya Turunun klasik etkinliklerindeki 230’dan fazla yarış ve 650 etapta ana gruba demir at. Menajeri olduğun bisiklet takımının ile zirveyi hedefle! Bunun için, finansman ve transfer işlerini yönetmek, antrenmanları planlamak, bir strateji oluşturup uygulamak zorundasın. Dahası, Pro Cycling Manager tarihind eilk kez, bisikletçilerinin fiziksel ve moral kondisyonlarını da yakından takip etmen gerekiyor. Tek bir karar her şeyi değiştirebilir. Bisikletçilerinin taleplerini (yarışa katılma, kişisel hedef vb.) dinlemek ve yerine getirip getirmeyeceğine karar vermen gerek. Menajer sensin, takım için dengeleri sürdürmek de bozmak da senin elinde, kritik anlarda bisikletçilerini motive edip ateşlemek ve tüm takım için en iyisine karar vermek senin görevin. Ayrıca, Pro Cyclist modunda, kendi takımında bir

The House of Da Vinci 2 Full indir

Macera Oyunları

The House of Da Vinci 2 Full indir
Büyük üstat Leonardo da Vinci'nin çırağı olun. Titizlikle hazırlanmış 3D mekanik bulmacaları çözün ve gizemi aydınlatın. İtalya Rönesansının etkileyiciliğini keşfedin. Zamanda yolculuk yaparak çevrenizi şekillendirin. Mekanik bulmacalar, 3D boyutlu bulmacalar ve yüzlerce yeni obje dolu bu oyunun dünyasına hemen katılın. Zamanda geriye giderek gizemleri ve gizli objeleri aydınladın - Eşsiz Oculus Perpetua ile günümüze şekil verin. Yepyeni mekanları çok daha kolay bir şekilde gezin. Bütün oyun kontrolleri olabildiğince akıcı olması adına yeniden tasarlandı. Bütün duyularınıza hitap eden hikaye, artık seslendirmeye de sahip. Tüyleriniz diken diken olacak! Bunların içinde Leonardo da Vinci'nin ünlü "Son akşam yemeği" de var.

Advanced Uninstaller PRO 13.12 Türkçe indir

Bakım - Temizlik

Advanced Uninstaller PRO 13.12 Türkçe indir
Advanced Uninstaller PRO, çeşitli uygulamaların ya da kaybolan kısayolların değersiz Windows E-posta dosyalarını silmek için çok yönlü bir yazılımdır. Bu programla, Başlat menünüzdeki ve zarar görmüş kısayolları kaldırabilirsiniz. Internet Explorer ya da kullanılmayan diğer yazılımlar gibi programları Windows'tan da bütünüyle kaldırabilirsiniz. Internet Explorer'ı değiştirmek, Windows'a özel yazı tipleri eklemek ve yapılandırma ayarlarını değiştirmek, kontrol panelinde çalışmayan programları ve sistemde arzu ettiğiniz diğer işlemleri silmek de mümkündür. Bu program yardımı ile kolayca yapın. Advanced Uninstaller PRO'nun en son sürümü, çeşitli programlar tarafından oluşturulan değersiz Kayıt Defterinizi kaldırabilecek kuvvetli bir Kayıt Defteri temizleyicisine sahiptir. Birleştirici ve optimize edici araçları ile sisteminizi optimize edebilir ve performansını artırabilirsiniz. Kayıt

Advanced SystemCare Ultimate 13.3.0.146 Türkçe indir

Bakım - Temizlik

Advanced SystemCare Ultimate 13.3.0.146 Türkçe indir
Advanced SystemCare Ultimate, bilgisayarınızın çok daha hızlı çalışması için kullanabileceğiniz birçok farklı aracı sizlere sunan gelişmiş bir sistem optimizasyon programıdır. Hem yeni başlayan hem de ileri düzey bilgisayar kullanıcıları için oldukça etkili bir program olan Advanced SystemCare Ultimate, bilgisayarınızın ilk günkü performansıyla çalışması konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Özellikle bilgisayarınızda nereden geldiğini bilmediğiniz dosyalara sahipseniz, sebebi belirlenemeyen performans düşüklükleri seziyorsanız ve uzun zamandır iyi bir bakım yapmadıysanız programı denemenizi öneririm.

Advanced SystemCare Pro 13.5.0.274 Türkçe indir

Bakım - Temizlik

Advanced SystemCare Pro 13.5.0.274 Türkçe indir
Advanced SystemCare, bilgisayar sistemlerinin performansını artırmak için etkili bir yazılımdır. Bu program, Windows'un tüm bölümlerini iyileştirmek için kullanabileceğiniz eksiksiz bir temizleme, optimizasyon, sorun giderme, güvenlik vb. Paketidir. Bu program, kısa bir süre içinde pek çok insanın dikkatini çekmeyi başaran iObit'in önemli ürünlerinden birisidir. Şirket, bu programın sisteminizin hızını ve güvenliğini% 300'e kadar artırabileceğini iddia ediyor. Windows işletim sistemi, bunlara dikkat etmezseniz, sisteminizde problemlerin olabileceği, bu problemlerin hata olarak görünebileceği, disk alanınızın boşuna lüzumsuz dosyalar tarafından işgal edilebileceği, sistem hızının yavaşlayabileceği farklı bölümleri vardır. Sistemde çeşitli izler ve hatta güvenlik problemleri bulun ve…. Tüm bunlar web öğreticileri manuel olarak yapılabilir, ancak sorun, gerekli bilgiye bakılmaksızın tüm bu

WPS Office 2019 v11.2.0.9396 indir

Office Sürümleri

WPS Office 2019 v11.2.0.9396 indir
WPS Office, Windows kullanıcıları için kuvvetli bir ofis. Daha önce Kingsoft Office olarak bilinen program artık Office ile beraber çeşitli dock, Excel, PowerPoint, PDF ve 2 dosyalarını düzenleyebilir ve görüntüleyebilir. Bu program Microsoft Office ile bütünüyle uyumludur ve bu program tarafından oluşturulan dosyaları wps olarak kolayca düzenleyebilir. Bu programdaki Microsoft Word eşdeğeri, metin belgelerinin görüntülenmesinden ve oluşturulmasından sorumlu Yazar olarak adlandırılır. Bu programda, arzu ettiğiniz belgeyi zevkinize göre kolayca düzenleyebilir, kenar boşluklarını ayarlayabilir, metnin yazı tipini ve rengini, yazım hataları, satırlar arasında boşluk oluşturma, hidr ve altbilgi yapma, sayfaları numaralandırma, Belgede yapılan değişiklikleri, belgenin farklı bölümlerine yorum yapma, sayfaları yeniden boyutlandırma, biçimlendirme ve Word gibi diğer pek çok özelliği

Blender 2.83 indir

Grafik ve Fotoğraf Programları

Blender 2.83 indir
Blender, dinamik ve yaratıcı sanat eserleri oluşturmanıza izin veren 3D modelleme, oluşturma ve animasyon için ücretsiz bir yazılımdır. Bu yazılım Maya ve 3D Studio Max yazılımı için uygun ve hafif bir seçenektir ve açık kaynak olarak sağlanmıştır. Blender, gelişmiş animasyonlar yaratmak için birden çok ceza oluşturma gibi basit görevler için uygun animasyonlar yaratmak için kuvvetli bir araç setine sahiptir. Blender yazılımı, yukarıdaki realist ve çarpıcı renderleri sunan kuvvetli bir oluşturma motoru içerir. Birçok sanatçı bu yazılımı filmler ve profesyonel animasyonlar yapabilmek için kullanıyor ve şimdiye kadar bu eserlerin çoğu çeşitli ödüller kazandı. Güçlü blender araçları ile modelleme ve şekillendirme çok basittir ve gelişmiş görsel efektler oluşturmanıza izin verir. Blender yazılımı çekici bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve diğer grafik yazılımlarıyla uyumludur.

Google Chrome 83.0.4103.97 Türkçe indir

İnternet Araçları

Google Chrome 83.0.4103.97 Türkçe indir
Google, girdiğinde genelde her alanda en iyilerden biri olacaktır. Google Chrome'un ilk sürümü 2 Eylül 2008'de yayınlandığında, başlangıçta bir dizi sorunu olan çok zayıf bir tarayıcıydı, ancak zamanla ve sorun giderme ile dünyanın en iyi tarayıcı grubuna ulaşması uzun sürmedi. Programı çalıştırmak ve sayfaları yüklemek için olağanüstü hız, çekici kullanıcı arayüzü, çeşitli teknolojilerle tam uyumluluk ve Chrome'u benzer tarayıcılardan çok daha hızlı hale getiren diğer 2 şey.

Wondershare Filmora 9.5.0.20 Türkçe indir

Video Editörleri

Wondershare Filmora 9.5.0.20 Türkçe indir
Wondershare Filmora, video düzenleme programları arasında en iyi olmayı amaçlayan bir video editör yazılımıdır. İçerisinde onlarca filtre, element, müzik kütüphanesi ve metin efekti barındıran Wondershare Filmora ile kişisel videolar veya efektif profesyonel videolar hazırlanabilir. Yüzü aşkın görsel video efekti ile hayal dünyanızı videolara yansıtabilirsiniz. Hız kontrolü yapabilir, videolara slow-motion adı verilen efektler verebilirsiniz. HD video desteği bulunur. Temel ve ileri düzey kullanıcılara hitap eder.

Wondershare PDFelement Professional 7.5.7.4852 indir

PDF Araçları

Wondershare PDFelement Professional 7.5.7.4852 indir
Wondershare PDFelement ile PDF dosyalarınızı açabilir, düzenleyebilir, baştan oluşturabilir ve şifre ile koruyabilirsiniz. Program Wondershare PDF Editor'ün bir benzeridir, hatta devamı niteliğindedir. PDF belgelerinize resim ekleyin, kendi imzalarınızı ekleyin ve çok daha fazlasını yapın. Numaralandırma, dönüştürme gibi daha pek çok işlemi yapmanıza imkan tanıyor. Wondershare PDFelement güçlü bir PDF yazılımıdır.
Önceki Sonraki

Menü